Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup paliwa: oleju napędowego i benzyny bezołowiowej Pb 95
Zamawiający
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkanowej Gminy Mszczonów
Mszczonów, Mazowieckie
NIP: 8381426420
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MOL POLSKA Spółka z o.o | Gdańsk | NIP 5831023182 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MOL POLSKA Spółka z o.o (Gdańsk) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 31 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09134100-8)
Najniższa cena
16 469 PLN
Średnia cena
366 983 PLN
Najwyższa cena
1 087 150 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Orlen S.A. Płock | 5 | 102 346 PLN | 511 728 PLN |
| Olgros Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Siedlce | 2 | 102 099 PLN | 204 198 PLN |
| Ryszard Domażalski "Paliwex" Sp. J. Lutocin | 2 | 197 708 PLN | 395 415 PLN |
| Naftomax Sp. z o.o. Ostróda | 2 | - | - |
| Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Jedlnia - Letnisko | 1 | - | - |
| AMIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| FULL Sp z o.o. Lublin | 1 | 641 000 PLN | 641 000 PLN |
| GERPOL Sp. z. o.o. Warszawa | 1 | 258 044 PLN | 258 044 PLN |
| MOL POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk | 1 | 542 400 PLN | 542 400 PLN |
| PHU GALA Wieniawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup paliwa: oleju napędowego i benzyny bezołowiowej Pb 95
2026-08-26 05:16:41Z
Zakup paliwa: oleju napędowego i benzyny bezołowiowej Pb 95
2026-07-30 12:17:16Z
Zakup paliwa na potrzeby Gminy Rusinów
2026-07-29 12:55:20Z
Zakup paliwa (oleju napędowego) w systemie kart flotowych-bezgotówkowych do pojazdów służbowych NIO-PIB
2026-07-24 08:40:25Z
"Sukcesywna dostawa paliw silnikowych do pojazdów silnikowych i maszyn roboczych"
2026-07-07 10:36:18Z
Dostawa paliwa
2026-06-18 08:04:56Z
Bezgotówkowy zakup oleju napędowego na potrzeby pojazdów eksploatowanych przez MZO Sp. z o.o.
2026-06-16 06:07:36Z
Bezgotówkowa sprzedaż oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 do zbiorników pojazdów i sprzętu należącego do ekoPionki sp. z o.o.
2026-06-10 12:29:25Z
„Zakup paliwa na potrzeby Gminy Rusinów”
2026-06-03 10:06:30Z
SUKCESYWNE DOSTAWY PALIW DLA POJAZDÓW SPZOZ W MŁAWIE
2026-05-25 12:45:55Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406964 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup paliwa: oleju napędowego i benzyny bezołowiowej Pb 95
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkanowej Gminy Mszczonów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148609
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Spółdzielcza 105
1.4.2.) Miejscowość: Mszczonów
1.4.3.) Kod pocztowy: 96-320
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.4.7.) Numer telefonu: +48 46 858 00 88
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zgkim.samorzad.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zgkim.mszczonow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b67db3a0-2ec9-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406964
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00374917
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup paliwa: oleju napędowego i benzyny bezołowiowej Pb 95
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1.1 Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa (oleju napędowego i benzyny) na stacjach paliw Wykonawcy dla potrzeb działalności Zamawiającego.
1.2 Szacunkowa ilość zakupu paliw w okresie trwania umowy wynosi:
1) Benzyna bezołowiowa Pb 95 – ok. 8 000 litrów
2) Olej Napędowy – ok. 131 000 litrów
1.3 Planowane ilości zakupu są ilościami szacunkowymi służącymi jedynie do porównania ofert i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich wykorzystania w trakcie trwania umowy oraz nie mogą być podstawą żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. Zamawiający jednocześnie deklaruje, że zmniejszenie ilości paliwa objętego przedmiotem umowy nie nastąpi o więcej niż 50% pierwotnego zakresu zamówienia.
1.4 Zakup paliw będzie realizowany sukcesywnie zgodnie z potrzebami Zamawiającego i odbywał się będzie na Stacji Paliw Wykonawcy bezpośrednio do zbiorników pojazdów lub kanistrów Zamawiającego wg bieżącego zapotrzebowania na zasadzie Transakcji Bezgotówkowych:
− każda transakcja bezgotówkowa zostanie zarejestrowana w systemie z podaniem numeru transakcji bezgotówkowej, daty, miejsca, numeru rejestracyjnego pojazdu lub nazwy sprzętu, wartości i ilości zakupionych produktów. Dokonanie przez użytkownika kart flotowych transakcji bezgotówkowej potwierdzone zostanie wydrukiem z terminalu. Użytkownik kart flotowych, sprawdzi prawidłowość danych w nich zawartych i otrzyma jego egzemplarz.
− poprawność dokonanej transakcji wskazuje zapis/informacja: ”KOD PIN POPRAWNY”.
− załącznik do faktury stanowiący jej integralną część musi zawierać wykaz wszystkich zakupów z danego okresu rozliczeniowego dokonywanych na poszczególne karty paliwowe.
1.5 Zamawiający dopuszcza możliwość korzystania ze stacji innych podmiotów zrzeszonych w danej sieci i akceptujących karty paliwowe wydane przez Wykonawcę na warunkach określonych w ofercie.
1.6 Płatność za zakup paliwa odbywa się kartą paliwową Zamawiającego, która musi być zabezpieczona kodem.
1.7 Zamawiający otrzyma od Wykonawcy bez dodatkowych opłat 17 szt. kart paliwowych na okaziciela w tym 1 sztuki kart paliwowych wystawionych na samochód zamawiającego.
1.8 Wymagania techniczne:
− Wykonawca musi dysponować minimum 1 stacją paliw w odległości nie większej niż 5 km od siedziby Zamawiającego (odległość mierzona po drogach publicznych). Wykonawca musi zapewnić możliwość tankowania paliwa z dystrybutora Wykonawcy przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
− Stacje paliw muszą spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 24 lipca 2023 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać bazy i stacje paliw płynnych, bazy i stacje gazu płynnego, rurociągi przesyłowe dalekosiężne służące do transportu ropy naftowej i produktów naftowych i ich usytuowanie (Dz.U. 2023 poz. 1707.).
− Paliwa płynne będące przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymogi określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015r., w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych(Dz.U. 2023 poz. 1314).
− Wykonawca przedstawi na każde żądanie Zamawiającego i w terminie przez niego wskazanym badania jakościowe paliwa wraz z potwierdzeniem, że produkty odpowiadają określonym normom jakościowym.
3.9.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MOL POLSKA Spółka z o.o
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5831023182
4.3.3.) Ulica: Al. Grunwaldzka 50A
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-241
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 986470,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00459155/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 843890,17 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.6
- Próg unijny
- Poniżej progów UE