Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

ZAKUP POMOCY DYDAKTYCZNYCH NA POTRZEBY ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE W RAMACH REALIZACJI ZADANIA TECHNOLOGICZNA TRANSFORMACJA EDUKACJI W POWIECIE KOLSKIM

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00301498

Zamawiający

Powiat Kolski

Koło, Wielkopolskie

NIP: 6662059662

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

60-203 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
MERAZET Spółka Akcyjna Poznań 7770001387

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 MERAZET Spółka Akcyjna (Poznań) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 36 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39162100-6)

Najniższa cena

2 960 PLN

Średnia cena

62 915 PLN

Najwyższa cena

380 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SALTAR Group Sp. z o.o. Kielce 5 33 580 PLN 139 451 PLN
Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź 5 47 932 PLN 371 754 PLN
Educarium Spółka z o.o. Bydgoszcz 3 26 448 PLN 20 741 PLN
Educarium Sp. z o.o. Bydgoszcz 1 - -
DESICO Sp. z o.o. Wrocław 1 - -
METAL-TRADE.PL M. ADAMOWICZ, S. KACZMAREK, A. GŁADKI SPÓŁKA JAWNA Jankowo Gdańskie 1 380 000 PLN 380 000 PLN
New Life Property Sp. Z o.o. Warszawa 1 - -
Inprosystem sp. z o.o. Bielsko - Biała 1 48 338 PLN 12 645 PLN
Moja Szkoła Kornelia Klamann Kiełpino 1 11 055 PLN 16 502 PLN
PWH WIP – Małgorzata Szczepanik-Grzywocz Rybnik 1 10 578 PLN -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wyposażenie pracowni dydaktycznych w szkołach Gminy Gołuchów.

Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor 221 145 PLN

2026-07-30 10:14:45Z

Dostawa, instalacja, uruchomienie oraz szkolenie w zakresie eksploatacji tokarek sterowanych numerycznie CNC przeznaczonych do Pracowni Obróbki Mechanicznej, w ZS nr 1 w Swarzędzu.

METAL-TRADE.PL M. ADAMOWICZ, S. KACZMAREK, A. GŁADKI SPÓŁKA JAWNA 380 000 PLN

2026-07-24 09:30:43Z

Budowa żłobka w Mokronosie – dostawa pomocy dydaktycznych

Moje Bambino Sp. z o.o. 104 317 PLN

2026-07-13 09:06:43Z

Zakup pomocy dydaktycznych do zajęć praktycznych prowadzonych w Branżowym Centrum Umiejętności w Marszewie

SALTAR Group Sp. z o.o. 58 912 PLN

2026-07-04 10:48:27Z

Zakup pomocy dydaktycznych do zajęć praktycznych prowadzonych w Branżowym Centrum Umiejętności w Marszewie

SALTAR Group Sp. z o.o. 48 775 PLN

2026-07-04 10:48:27Z

Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu "Wyrównanie szans edukacyjnych i podniesienie kompetencji przez uczniów z 7 Gmin Powiatu Ostrowskiego.

PUH Meritum Adam Kruk 8 050 PLN

2026-06-23 11:27:19Z

ZAKUP POMOCY DYDAKTYCZNYCH NA POTRZEBY ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE W RAMACH REALIZACJI ZADANIA TECHNOLOGICZNA TRANSFORMACJA EDUKACJI W POWIECIE KOLSKIM

MERAZET Spółka Akcyjna -

2026-06-22 10:43:36Z

Dostawa pomocy dydaktycznych do dwóch ośrodków wychowania przedszkolnego w ramach projektu: "Przedszkole jak z bajki (...)"

Wydawnictwo i Zaopatrzenie Szkolne KRULEX Leszek Krupiński -

2026-06-15 14:46:54Z

Dostawa pomocy dydaktycznych i terapeutycznych do placówek oświatowych w ramach projektu „RÓŻNI ALE RÓWNI – poprawa jakości edukacji włączającej w ZSP nr 18, SP nr 75 i SP nr 9 w Poznaniu”

INBAR Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Bartołd 51 000 PLN

2026-05-28 10:29:00Z

Dostawa pomocy dydaktycznych i terapeutycznych do placówek oświatowych w ramach projektu „RÓŻNI ALE RÓWNI – poprawa jakości edukacji włączającej w ZSP nr 18, SP nr 75 i SP nr 9 w Poznaniu”

Moje Bambino Sp. z o.o. 120 490 PLN

2026-05-28 10:29:00Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 219 PLN Średnia: 92 226 PLN Max: 380 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZAKUP POMOCY DYDAKTYCZNYCH NA POTRZEBY ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE W RAMACH REALIZACJI ZADANIA TECHNOLOGICZNA TRANSFORMACJA EDUKACJI W POWIECIE KOLSKIM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kolski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311620839

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Sienkiewicza 21/23

1.4.2.) Miejscowość: Koło

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-600

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.4.7.) Numer telefonu: +48 61 864 46 00

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@starostwokolskie.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starostwokolskie.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eeafb657-0fc9-4458-8219-0e1c9a305903

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301498

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 246-853935

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

"ERDF_2021"

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

ZAKUP POMOCY DYDAKTYCZNYCH NA POTRZEBY ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE W RAMACH REALIZACJI ZADANIA TECHNOLOGICZNA TRANSFORMACJA EDUKACJI W POWIECIE KOLSKIM

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie.
2. Dostarczone w ramach niniejszego postępowania pomoce dydaktyczne muszą spełniać wymagania obowiązujących przepisów.
3. Pomoce powinny posiadać niezbędne świadectwa jakości, certyfikaty, deklaracje zgodności, atesty bezpieczeństwa oraz dokumenty dopuszczające do obrotu na polskim rynku – jeśli dotyczy. Na żądanie Zamawiającego Wykonawca winien okazać się niniejszymi dokumentami.
4. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 1 do swz (formularz techniczno-cenowy).

3.9.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

5 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MERAZET Spółka Akcyjna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7770001387

4.3.3.) Ulica: ul. Krauthofera 36

4.3.4.) Miejscowość: Poznań

4.3.5.) Kod pocztowy: 60-203

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2027389,32 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 56-195345

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-08

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2027389,32 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
22.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 39162100-6
39162100-6 (Pomoce dydaktyczne)