Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup rękawiczek nitrylowych
Zamawiający
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5251553851
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ZARYS International Sp. z o.o. | Zabrze | 6481997718 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ZARYS International Sp. z o.o. (Zabrze) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 26 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33141420-0)
Najniższa cena
45 PLN
Średnia cena
43 138 PLN
Najwyższa cena
195 048 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Zabrze | 6 | 2 476 PLN | 9 904 PLN |
| MERCATOR MEDICAL S.A. KRAKÓW | 2 | 106 920 PLN | 213 840 PLN |
| MERCATOR MEDICAL S.A. Kraków | 2 | 95 942 PLN | 383 767 PLN |
| MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA Kraków | 2 | 19 650 PLN | 39 301 PLN |
| SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNA Łódź | 2 | 7 379 PLN | 14 757 PLN |
| International Cleaning Services Polska sp.j Mosty | 1 | 195 048 PLN | 195 048 PLN |
| ZARYS INTERNATIONAL SP. Z O.O. ZABRZE | 1 | 1 948 PLN | 1 948 PLN |
| ZARYS International Group Sp. z o.o. sp.k. Zabrze | 1 | - | - |
| PŁAZA-DENT Bogdan Płaza Warszawa | 1 | 18 458 PLN | 18 458 PLN |
| Kol-Dental Sp. z o.o. S.K. Warszawa | 1 | 79 959 PLN | 79 959 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa rękawic diagnostyczno-zabiegowych, medycznych nitrylowych oraz rękawic diagnostycznych.
2026-08-27 12:34:01Z
Zakup rękawiczek nitrylowych
2026-08-20 07:08:22Z
DOSTAWY RĘKAWIC MEDYCZNYCH (2)
2026-08-17 11:18:43Z
DOSTAWY RĘKAWIC MEDYCZNYCH (2)
2026-08-17 11:18:43Z
ZP/13/26 Sukcesywne dostawy materiałów jednorazowych i protetycznych
2026-08-06 12:12:09Z
ZP/13/26 Sukcesywne dostawy materiałów jednorazowych i protetycznych
2026-08-06 12:12:09Z
ZP/13/26 Sukcesywne dostawy materiałów jednorazowych i protetycznych
2026-08-06 12:12:09Z
ZP/13/26 Sukcesywne dostawy materiałów jednorazowych i protetycznych
2026-08-06 12:12:09Z
ZP/13/26 Sukcesywne dostawy materiałów jednorazowych i protetycznych
2026-08-06 12:12:09Z
Dostawa rękawic diagnostycznych, nitrylowych, bezpudrowych, niejałowych na rzecz Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-07-24 11:30:08Z
Cała Polska — 167 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399375 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup rękawiczek nitrylowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010705939
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 155
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-326
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: A.SIEDLECKA@ZZPPRZYMZ.PL
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzpprzymz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08db877a-dc46-4577-bb6f-57ff40a61906
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399375
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 430931-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup rękawiczek nitrylowych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
zakup rękawiczek nitrylowych
3.9.) Główny kod CPV: 33141420-0 - Rękawice chirurgiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZARYS International Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6481997718
4.3.3.) Ulica: Ziemska 44
4.3.4.) Miejscowość: Zabrze
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-803
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 66100,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 13658-2025-Wyniki
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 26901,35 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE