Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

ZAKUP SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SP ZOZ w Kraśniku

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00411820

Zamawiający

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAŚNIKU

Kraśnik, Lubelskie

NIP: 7151590090

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
ZARYS INTERNATIONAL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA ZABRZE -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 ZARYS INTERNATIONAL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (ZABRZE) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 121 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33141000-0)

Najniższa cena

1 875 PLN

Średnia cena

24 861 PLN

Najwyższa cena

158 663 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
BIALMED Sp. z o.o. Warszawa 5 10 040 PLN 50 201 PLN
SINMED Sp. z o.o. Przyszowice 3 21 540 PLN 64 619 PLN
ZARYS International sp. z o. o. Zabrze 2 11 589 PLN 23 178 PLN
SKAMEX Spółka Akcyjna Łódź 2 80 821 PLN 161 641 PLN
BIALMED Sp. z o.o., Warszawa 2 43 837 PLN 87 674 PLN
Medtronic Poland Sp. z o.o. ul. Polna 11, 00-633 Warszawa 2 - -
Zarys International Group Sp z o o., S.k. 41-808 Zabrze 2 - -
Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa 2 - -
BIALMED Sp. z o.o Warszawa 1 7 776 PLN 7 776 PLN
Alteris Spółka Akcyjna Katowice 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 658 PLN Średnia: 71 401 PLN Max: 707 211 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZAKUP SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SP ZOZ w Kraśniku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAŚNIKU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431181344

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Fryderyka Chopina 13

1.4.2.) Miejscowość: Kraśnik

1.4.3.) Kod pocztowy: 23-200

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: g.targosinski@spzoz.krasnik.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.krasnik.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0566ec79-9cf4-45c2-868d-98fb5f763a38

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411820

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 330111-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

ZAKUP SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SP ZOZ w Kraśniku

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

ZAKUP SPRZĘTU
JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SP ZOZ w Kraśniku

3.9.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZARYS INTERNATIONAL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4.3.4.) Miejscowość: ZABRZE

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 142663,79 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 554469-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 108080,22 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 33141000-0
33141000-0 (Jednorazowe niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne)