Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 12:00 (Dziś)
Zakup sprzętu medycznego dla SPZOZ w Tarczynie w ramach projektu „Dostępność Plus w Tarczynie – Wspieranie Dostępu do Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej”
Numer referencyjny: ZP-3.2026
Zamawiający
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARCZYNIE
ul. Warszawska 42
05-555 Tarczyn, Mazowieckie
NIP: 7971679015
REGON: 671987015
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
załącznik nr 3 - projektowane postanowienia umowne
Załącznik nr 3 do swz.pdf
załącznik nr 4 - specyfikacja techniczna
załącznik nr 4 - specyfikacja techniczna Tarczyn.docx
swz
swz sprzęt medyczny Tarczyn.pdf
załącznik nr 1 i nr 2 do swz
załączniki nr 1 i 2 do swz.docx
załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umownych
załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy (klauzula RODO projekt).pdf
Wyjaśnienia swz z 31.08.2026 r.
Tarczyn - wyjaśnienie swz z 31.08.2026 r..pdf
Wyjaśnienia i zmiana swz z 1.09.2026 r.
wyjaśnienie swz z 01.09.2026 r..pdf
Ogłoszenie z 1.09.2026 r. o zmianie ogłoszenia o zamówieniu
zmiana ogłoszenia z 01.09.2026.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1 - Urządzenia medyczne)
Najniższa cena
265 PLN
Średnia cena
65 472 PLN
Najwyższa cena
786 216 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Zakład Techniki Medycznej "TECH-MED" Sp. z o.o. Bydgoszcz | 8 | 61 549 PLN | 15 683 PLN |
| FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa Wolin | 3 | 7 900 PLN | 23 701 PLN |
| Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 311 144 PLN | 311 144 PLN |
| BTL Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 11 599 PLN | 11 599 PLN |
| ALTARE Sp. z o.o. Kielce | 2 | 44 347 PLN | 143 759 PLN |
| NEO PLUS SP. Z O.O. Piotrków Trybunalski | 2 | - | - |
| Viridian Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 15 050 PLN | 61 549 PLN |
| Medeir Przemysław Fila Zielona Góra | 2 | - | - |
| MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o warszawa | 1 | 229 824 PLN | 229 824 PLN |
| NEOMED Barbara Stańczyk Piaseczno | 1 | 4 385 PLN | 4 385 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup, dostawa, montaż sprzętu na potrzeby Pracowni Leków Jałowych wraz z przebudową i adaptacją części pomieszczeń Apteki Szpitalnej w ramach realizacji zadania pod nazwą „Przebudowa (...) "
2026-08-28 12:24:23Z
Dostawa urządzenia medycznego do obrazowania, znak sprawy: AEZ/S-119/2026
2026-08-28 06:24:23Z
„Dostawa: aparatu USG, sprzętu i wyposażenia medycznego, serwerów i sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego p.n.: Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.
2026-08-27 14:26:43Z
Dostawa urządzeń medycznych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-118/2026
2026-08-27 08:57:56Z
Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego
2026-08-26 09:37:10Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409094 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup sprzętu medycznego dla SPZOZ w Tarczynie w ramach projektu „Dostępność Plus w Tarczynie – Wspieranie Dostępu do Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARCZYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 671987015
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 42
1.5.2.) Miejscowość: Tarczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-555
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.borkowska@adm-gpm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zoztarczyn.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup sprzętu medycznego dla SPZOZ w Tarczynie w ramach projektu „Dostępność Plus w Tarczynie – Wspieranie Dostępu do Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c12ca187-e9c9-4557-9930-7d6ebaf51430
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409094
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00146542/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Zakup sprzętu medycznego
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c12ca187-e9c9-4557-9930-7d6ebaf514303.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja odbywa się za za
pośrednictwem dedykowanych formularzy, dostępnych na platformie e-zamowienia. Złożenie oferty możliwe jest jedynie poprzez
zakładkę "Oferty/wnioski" i przycisk "Złóż ofertę".
Wykonawca, zamierzający wziąć udział w postępowaniu, musi posiadać aktywne konto "Wykonawcy" na platformie e-zamówienia z
zaznaczonymi uprawnieniami do składania ofert. Instrukcja składania ofert dostępna jest na platformie ezamowienia w zakładce
"Centrum pomocy".
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): obowiązek realizowany w swz
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): obowiązek realizowany w swz
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP-3.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak
4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:
Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup:
1) krzesła ewakuacyjnego (1 szt.),
2) skanerów żył (2 szt.) do diagnostyki naczyniowej,
3) przenośnych pętli indukcyjnych (4 szt.) wspierających osoby z trudnościami w słyszeniu,
4) pionizatora (1 szt.),
5) stolików do badania niemowląt (8 szt.),
6) wózków inwalidzkich (2 szt.) dla pacjentów z ograniczoną mobilnością,
7) wózków bariatrycznych (2 szt.) dla pacjentów o wyższej masie ciała,
8) narzędzia do badania wskaźnika ABI (1 szt.) dla pacjentów z problemami krążeniowymi,
9) lup elektronicznych / powiększalników (4 szt.),
10) urządzeń do czytania i rozpoznawania drukowanego tekstu - czytników (4 szt.),
11) fotela ginekologicznego z regulowaną wysokością (1 szt.),
12) wagi najazdowej dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich (1 szt.),
13) podnośnika podłogowego (1 szt.),
14) fotela urologicznego z regulacją wysokości (1 szt.)
o parametrach, wskazanych w specyfikacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 4 do swz.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
4.2.6.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c
Art. 109 ust. 1 pkt 3
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 6
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
Art. 109 ust. 1 pkt 9
Art. 109 ust. 1 pkt 10
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Zamawiający wymaga, aby wraz z ofertą Wykonawca przedłożył wypełnioną specyfikację techniczną (załącznik nr 4 doswz).
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Kompletna oferta składana przez platformę e-zamówienia powinna zawierać:1) wypełniony formularz oferty (każda pozycja) – załącznik nr 1 do swz,
2) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu – załącznik nr 2 do swz,
3) przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt 6 swz, tj. wypełnioną specyfikację techniczną,
4) odpis z KRS, CEiDG lub inny dokument, z którego wynika umocowanie do reprezentacji, z zastrzeżeniem pkt 2.5
5) jeśli dotyczy - pełnomocnictwo do reprezentacji,
6) jeśli dotyczy – wydzielony plik jako tajemnica przedsiębiorstwa,
7) w przypadku podmiotu wspólnego:
a) pełnomocnictwo do reprezentacji.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wskazują w formularzu oferty dane podmiotów wspólnieubiegających się o udzielenie zamówienia oraz ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu lub do
reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy. Do oferty należy dołączyć to pełnomocnictwo.
W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie
zamówienia, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Pzp i art. 7 ust. 1 ustawy z 13.04.2022 r. szczególnych
rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa
narodowego, składa każdy wykonawca
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Przesłanki zmian określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 14:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 14:05
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-02
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się także wykonawców spełniających przesłanki określonew art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu
agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- 04.09.2026 12:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
30 dni