Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup urządzeń i oprogramowania
Zamawiający
Gmina Błażowa
Błażowa, Podkarpackie
NIP: 8133299999
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| e-service Sp. z o.o. | Rzeszów | 8130139539 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | e-service Sp. z o.o. (Rzeszów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 25 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48820000-2)
Najniższa cena
24 741 PLN
Średnia cena
315 606 PLN
Najwyższa cena
737 742 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| E-SERVICE Sp. z o. o. Rzeszów | 3 | 247 584 PLN | 247 584 PLN |
| AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski Swarzędz | 2 | 264 967 PLN | 264 967 PLN |
| CLARIFITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań | 2 | 161 044 PLN | 161 044 PLN |
| Domino Data Sp. z o.o. Rzeszów | 1 | 469 860 PLN | 469 860 PLN |
| Miecz Net Karol Labe Czeladź | 1 | 123 369 PLN | 123 369 PLN |
| ForIP Spółka z o.o. Zabrze | 1 | 336 442 PLN | 336 442 PLN |
| ADVANCED BUSINESS SYSTEMS Sp. z o.o. Kraków | 1 | 737 742 PLN | 737 742 PLN |
| InfoSoftware Polska Sp. z o.o. Szczepańcowa | 1 | - | - |
| Ewelina Polcyn (Pełnomocnik) Pobiedziska | 1 | - | - |
| AMSerwis Mirosław Lorenc Gniewczyna Łańcucka | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa cyfrowego poprzez zakup sprzętu i systemów teleinformatycznych zapewniających reakcję na zagrożenia cyberbezpieczeństwa w ramach obszaru technicznego dla Gminy Gać
2026-08-24 13:22:54Z
Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa cyfrowego poprzez zakup sprzętu i systemów teleinformatycznych zapewniających reakcję na zagrożenia cyberbezpieczeństwa w ramach obszaru technicznego dla Gminy Gać
2026-08-24 12:57:37Z
,,Dostawa sprzętu IT i oprogramowania wraz z wdrożeniem w ramach realizacji projektu ,,Poprawa poziomu Cyberbezpieczeństwa w Zakładzie Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Cieszanowie”
2026-08-13 06:22:30Z
,,Dostawa sprzętu IT i oprogramowania wraz z wdrożeniem w ramach realizacji projektu ,,Poprawa poziomu Cyberbezpieczeństwa w Zakładzie Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Cieszanowie”
2026-08-13 06:22:30Z
Dostawa i wdrożenie serwerów dla UM Lubaczów w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-08-11 09:29:00Z
"Cyberbezpieczny Samorząd"
2026-08-03 06:59:54Z
"Cyberbezpieczny Samorząd"
2026-08-03 06:59:54Z
Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa cyfrowego poprzez zakup sprzętu i systemów teleinformatycznych zapewniających reakcję na zagrożenia cyberbezpieczeństwa w ramach obszaru technicznego dla Gminy Gać
2026-07-03 05:40:57Z
Zakup urządzeń i oprogramowania
2026-07-01 12:43:01Z
Dostawa i wdrożenie serwerów dla UM Lubaczów w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-06-22 09:00:09Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317822 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup urządzeń i oprogramowania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Błażowa
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581991
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 1
1.4.2.) Miejscowość: Błażowa
1.4.3.) Kod pocztowy: 36-030
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.7.) Numer telefonu: 172297119
1.4.8.) Numer faksu: 172297077
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@blazowa.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://blazowa.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28e837b8-0efd-4d74-88ac-54e9e5932cbf
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317822
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 39-124694
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021- 2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup urządzeń i oprogramowania
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania w zakresie
szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ w tym: serwer z oprogramowaniem,
macierz dyskowa, serwer backupów, przełączniki, UPS, serwerowy system operacyjny, oraz
systemy wskazane w załączniku do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48219700-3 - Pakiety oprogramowania do serwera komunikacyjnego
48620000-0 - Systemy operacyjne
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
48822000-6 - Serwery komputerowe
48821000-9 - Serwery sieciowe
48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): e-service Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130139539
4.3.3.) Ulica: ul. Kopaczewskiego 2
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.5.) Kod pocztowy: 35-225
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 645805,35 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 78-258878
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-07-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 645805,35 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE