Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup urządzeń sieciowych na realizację zadania inwestycyjnego pn."Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" (...)
Zamawiający
SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 1 IM. DR. A. JURASZA W BYDGOSZCZY
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP: 5542231069
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Xcomp Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. | Szczecin | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Xcomp Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. (Szczecin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 31 rozstrzygniętych przetargów (CPV 32420000-3)
Najniższa cena
2 649 PLN
Średnia cena
149 841 PLN
Najwyższa cena
1 074 464 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| NEO-SYSTEM Marcin Krajewski Brodnica | 4 | 27 381 PLN | 109 525 PLN |
| Comtel Import-Eksport sp. z o.o. Warszawa | 2 | 260 760 PLN | 260 760 PLN |
| ITIVO Sp. z o.o. Mysłowice | 2 | 4 613 PLN | 4 613 PLN |
| Atos Poland Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 43 508 PLN | 43 508 PLN |
| Syriana Joanna Fischer Gdańsk | 2 | 17 958 PLN | 17 958 PLN |
| Jarosław Zawadzki, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą "RENSOFT" JAROSŁAW ZAWADZKI Grudziądz | 2 | 17 097 PLN | 17 097 PLN |
| EXIMO PROJECT sp. z o.o. Bydgoszcz | 2 | - | - |
| ISS IT Security System Sp. z o.o. Katowice | 2 | 120 110 PLN | 120 110 PLN |
| CORETECH Sp. z o.o. Piekary Śląskie | 1 | 214 174 PLN | 214 174 PLN |
| NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. Sp. k. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawy sprzętu i oprogramowania związane z realizacją Budżetu Gminy Miasta Brodnica
2026-08-25 11:53:59Z
Dostawy sprzętu i oprogramowania związane z realizacją Budżetu Gminy Miasta Brodnica
2026-08-25 11:53:59Z
Dostawy sprzętu i oprogramowania związane z realizacją Budżetu Gminy Miasta Brodnica
2026-08-25 11:53:59Z
Dostawy sprzętu i oprogramowania związane z realizacją Budżetu Gminy Miasta Brodnica
2026-08-25 11:53:59Z
Dostawy sprzętu i oprogramowania związane z realizacją Budżetu Gminy Miasta Brodnica
2026-08-25 11:53:59Z
Zakup urządzeń sieciowych na realizację zadania inwestycyjnego pn."Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" (...)
2026-08-21 07:30:16Z
Dostawa urządzeń Access Point na potrzeby Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
2026-08-04 10:49:34Z
Dostawa urządzeń Access Point na potrzeby Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
2026-07-03 13:20:30Z
Dostawa przełączników sieciowych.
2026-06-18 10:31:07Z
Dostawa urządzenia UTM wraz z licencją na potrzeby Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
2026-06-16 12:35:48Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401544 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup urządzeń sieciowych na realizację zadania inwestycyjnego pn."Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 1 IM. DR. A. JURASZA W BYDGOSZCZY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001126074
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Marii Curie Skłodowskiej 9
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-094
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kolodziejska@jurasza.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jurasza.umk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24cb7d3d-438b-48ea-94ba-582cad6814fa
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401544
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 028-95866
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia"
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup urządzeń sieciowych na realizację zadania inwestycyjnego pn."Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" (...)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
przełącznik rdzeniowy (4 szt), punkt dostępu do sieci bezprzewodowej - access point (100 szt), przełącznik dostępowy (60 szt), kontroler sieci bezprzewodowej (2 szt), graficzny system zarządzania i monitorowania sicie przewodowej i bezprzewodowej (1 szt), usługa wdrożenia, odnowienie licencji i wsparcia technicznego dla posiadanych przełączników, dodatkowe moduły wkładki SFP/SFP+/SFP28, przełącznik dostępowy POE (60 szt).
3.9.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-05-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Xcomp Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
4.3.4.) Miejscowość: Szczecin
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4141717,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 065-227953
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4141717,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE