Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 450 000 PLN

Zakup używanego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Wilczkowice Dolne

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00385912

Numer referencyjny: ZP.271.50.2026

Zamawiający

GMINA MAGNUSZEW

ul. Saperów 24

26-910 Magnuszew, Mazowieckie

NIP: 8121914938

REGON: 670223830

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4. Samochód ten musi być wyposażony w silnik diesla oraz musi spełniać wymagania dla klasy średniej M (wg PN-EN 1846-2). 2. Rok produkcji samochodu - nie starszy niż: 2008 r. 3. Zabudowa wykonana z elementów nierdzewnych zabezpieczonych przed korozją. 4. Pojemność wody w pojeździe musi wynosić min. 2500 litów. 5. Pojazdu musi być wyposażony w autopompę o wydajności min. 2400 l/min przy ciśnieniu 8bar z linią szybkiego natarcia. 6. Pojazd spełniający wymagania przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. 2024 poz. 1251). 7. Pojazd musi spełniać wymagania określone w załączniku do rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. 2007 Nr 143, poz. 1002 z póź.zm.). 8. Pojazd musi posiadać wpis do systemu SWD-ST PSP oraz świadectwo dopuszczenia CNBOP 9. Pojazd musi spełniać wymagania ogólne i szczegółowe zgodnie z normą PN-EN 1846-1 i 1846-2 10. Wraz z pojazdem musi zostać przekazane świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej CNBOP-PIB oraz dokumentacja niezbędna do zarejestrowania pojazdu jako „samochód specjalny”, wynikająca z ustawy „Prawo o ruchu drogowym. 11. Zamawiający wymaga , aby Wykonawca udzielił min. 3 miesięcy gwarancji na pojazd, bez limitu kilometrów, liczonej od daty odbioru pojazdu 12. Pojazd musi spełniać następujące przepisy: • wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą „Prawo o ruchu drogowym” (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 110 z późniejszymi zmianami) wraz z przepisami wykonawczymi. • rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. Nr 143, poz. 1002) • Rozporządzenia Ministrów: Spraw Wewnętrznych, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości w sprawie warunków technicznych pojazdów specjalnych i pojazdów używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, kontroli skarbowej, Służby Celnej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. 2019 poz.594). 13. W przypadku opisania przedmiotu zamówienia przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o którym mowa w art. 101 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych, w każdym przypadku, gdzie wskazano lub użyto w niniejszej SWZ oraz załącznikach: znaków towarowych, patentów lub pochodzenia materiałów, źródła lub szczególnego procesu, należy rozumieć, że dopuszcza się stosowanie materiałów równoważnych o porównywalnych (nie gorszych) parametrach technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i użytkowych tj. nie gorszych niż te, które wskazano w Opisie przedmiotu zamówienia 14.Pojazd musi posiadać ważny przegląd techniczny oraz ważny dokumenty ubezpieczenia OC. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1a do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia– wymagania minimalne

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Ochotnicza Straż Pożarna w Starych babicach Stare Babice 1181697820

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Ochotnicza Straż Pożarna w Starych babicach (Stare Babice) Umowa podpisana 450 000 PLN 450 000 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 47 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144210-3 - Wozy strażackie)

Najniższa cena

200 000 PLN

Średnia cena

408 883 PLN

Najwyższa cena

750 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Ochotnicza Straż Pożarna w Starych babicach Stare Babice 2 450 000 PLN 450 000 PLN
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W JÓZEFOWIE JÓZEFÓW 2 275 000 PLN 275 000 PLN
Ochotnicza Straż Pożarna w Młocku Młock 40 a 2 300 000 PLN 300 000 PLN
Usługi Transportowe Adam Cisiński Warłów 2 200 000 PLN 200 000 PLN
DRAGON S.C. S. Kucharz, B. Dudek Dąbrowa Górnicza 2 - 753 828 PLN
DRAGON S.C.S. KUCHARZ, B. DUDEK DABROWA GÓRNICZA 2 497 068 PLN 497 068 PLN
Auto-Kris Michał Pitek Myślenice 2 300 000 PLN 300 000 PLN
Ochotnicza Straż Pożarna w Borkowicach Borkowice 2 680 000 PLN 680 000 PLN
Ochotnicza Straż Pożarna w Szynkielowie Szynkielów 2 750 000 PLN 750 000 PLN
PERFECT POJAZDY POŻARNICZE SPÓŁKA Z O.O. Nakonowo 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 30 000 PLN Średnia: 451 339 PLN Max: 1 250 910 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup używanego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Wilczkowice Dolne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAGNUSZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Saperów 24

1.5.2.) Miejscowość: Magnuszew

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-910

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: przetargi@magnuszew.pl

1.5.8.) Numer faksu: przetargi@magnuszew.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@magnuszew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugmagnuszew.bip.org.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup używanego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Wilczkowice Dolne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c6cb59c-33d9-49ad-b249-71d0a668017e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385912

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079046/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Zakup używanego samochodu samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Wilczkowice Dolne

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://magnuszew.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://magnuszew.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania określone zostały w rozdziale XII SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 15 ust. 1 i 3 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), obowiązującego od 25 maja 2018 r., informuję, iż:
1. Administratorem Danych Osobowych jest Burmistrz Magnuszewa z siedzibą w Urzędzie Miasta i Gminy w Magnuszewie, ul. Saperów 24, 26-910 Magnuszew. Kontakt z administratorem jest możliwy za pomocą adresu mailowego: gmina@magnuszew.pl
2. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Aleksandra Cnota-Mikołajec. Kontakt z inspektorem jest możliwy za pomocą adresów mailowych: aleksandra@eduodo.pl lub iod@eduodo.pl,
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego w formie przetargu lub realizacją konkursu na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, wynikającego z ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, a także na podstawie ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych oraz ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.50.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4. Samochód ten musi być wyposażony w silnik diesla oraz musi spełniać wymagania dla klasy średniej M (wg PN-EN 1846-2).
2. Rok produkcji samochodu - nie starszy niż: 2008 r.
3. Zabudowa wykonana z elementów nierdzewnych zabezpieczonych przed korozją.
4. Pojemność wody w pojeździe musi wynosić min. 2500 litów.
5. Pojazdu musi być wyposażony w autopompę o wydajności min. 2400 l/min przy ciśnieniu 8bar
z linią szybkiego natarcia.
6. Pojazd spełniający wymagania przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. 2024 poz. 1251).
7. Pojazd musi spełniać wymagania określone w załączniku do rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. 2007 Nr 143, poz. 1002 z póź.zm.).
8. Pojazd musi posiadać wpis do systemu SWD-ST PSP oraz świadectwo dopuszczenia CNBOP
9. Pojazd musi spełniać wymagania ogólne i szczegółowe zgodnie z normą PN-EN 1846-1
i 1846-2
10. Wraz z pojazdem musi zostać przekazane świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej CNBOP-PIB oraz dokumentacja niezbędna do zarejestrowania pojazdu jako „samochód specjalny”, wynikająca z ustawy „Prawo o ruchu drogowym.
11. Zamawiający wymaga , aby Wykonawca udzielił min. 3 miesięcy gwarancji na pojazd, bez limitu kilometrów, liczonej od daty odbioru pojazdu
12. Pojazd musi spełniać następujące przepisy:
• wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą „Prawo o ruchu drogowym” (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 110 z późniejszymi zmianami) wraz z przepisami wykonawczymi.
• rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. Nr 143, poz. 1002)
• Rozporządzenia Ministrów: Spraw Wewnętrznych, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości w sprawie warunków technicznych pojazdów specjalnych i pojazdów używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, kontroli skarbowej, Służby Celnej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. 2019 poz.594).
13. W przypadku opisania przedmiotu zamówienia przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych,
o którym mowa w art. 101 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych,
w każdym przypadku, gdzie wskazano lub użyto w niniejszej SWZ oraz załącznikach: znaków towarowych, patentów lub pochodzenia materiałów, źródła lub szczególnego procesu, należy rozumieć, że dopuszcza się stosowanie materiałów równoważnych o porównywalnych (nie gorszych) parametrach technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i użytkowych tj. nie gorszych niż te, które wskazano w Opisie przedmiotu zamówienia
14.Pojazd musi posiadać ważny przegląd techniczny oraz ważny dokumenty ubezpieczenia OC.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1a do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia– wymagania minimalne

4.2.6.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1) w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia:
a) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jedn. Dz.U. z 2020 r. poz. 1076), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie do innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - załącznik nr 5 do SWZ.
b) oświadczenie potwierdzające aktualność informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp złożonym w przedmiotowym postępowaniu
o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania (rozdział VIII SWZ)- załącznik nr 7 do SWZ

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawijaćy nie stawia warunków udziału w postępowaniu

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

2) wypełniony załącznik nr 3 do SWZ określający parametry oferowanego pojazdu/wozu zaświadczeni o wpisie do systemu SWD-ST PSP oraz świadectwo dopuszczenia CNBOP

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

2) wypełniony załącznik nr 3 do SWZ określający parametry oferowanego pojazdu/wozu zaświadczeni o wpisie do systemu SWD-ST PSP oraz świadectwo dopuszczenia CNBOP

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IX ust. 2 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
4. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ponoszą solidarna odpowiedzialność za wykonanie umowy.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zakres zmina okrlsony został w Rozdzialke XXII SWZ oraz we wzorze umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-18 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://magnuszew.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-18 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-16

2026-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
10.08.2026
Termin składania ofert
18.08.2026 09:00
Wartość umowy
450 000 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34144210-3 - Wozy strażackie
34144210-3 (Wozy strażackie)

Okres realizacji

14 dni