Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 08:00 (Jutro)

Zakup wraz z dostawą wyrobów medycznych i drobnego sprzętu medycznego

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00406936

Numer referencyjny: 11/PZP/2026

Zamawiający

SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY IM. ŚW. ANTONIEGO W RADECZNICY

ul. Klasztorna 4

22-463 Radecznica, Lubelskie

NIP: 9222294159

REGON: 000291049

Opis przedmiotu zamówienia

Drobny sprzęt medyczny

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Termin dostawy 40%

Część 2

Cena 60%
termin dostawy 40%

Część 3

Cena 60%
termin dostawy 40%

Część 4

Cena 60%
termin dostawy 40%

Część 5

Cena 60%
termin dostawy 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33140000-3 - Materiały medyczne)

Najniższa cena

1 018 PLN

Średnia cena

57 756 PLN

Najwyższa cena

727 405 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Advance Europe Biuro Techniczno-Handlowe Sp. z o. o. Warszawa 11 34 639 PLN 153 124 PLN
ZARYS INTERNATIONAL Sp. z o.o. Zabrze 11 37 147 PLN 408 620 PLN
ZARYS International Sp. z o.o. Zabrze 6 46 092 PLN 240 461 PLN
BIALMED Sp. z o.o. Warszawa 4 41 434 PLN 165 738 PLN
ZARYS International Sp. z o.o. ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze Zabrze 3 76 177 PLN 119 217 PLN
SINMED Sp. z o.o. Przyszowice 3 26 013 PLN 85 673 PLN
Zarys International Group Sp. z o.o. Sp. k. Zabrze 3 27 534 PLN 82 603 PLN
Medtronic Poland Sp. z o.o. Warszawa 3 61 614 PLN 145 137 PLN
Paul Hartmann Polska Sp. z o.o. ul. Stefana Żeromskiego 17 95-200 Pabianice Pabianice 2 31 064 PLN 62 128 PLN
Dräger Polska sp. z o.o. Warszawa 2 - 2 176 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Sukcesywne dostawy specjalistycznych wyrobów medycznych i produktów leczniczych antyseptycznych do oczyszczania ran, dekontaminacji ciała oraz sterylnych żeli lubrykacyjnych – 3 części

Aesculap Chifa Sp. z o.o. 80 938 PLN

2026-08-31 12:50:22Z

Sukcesywne dostawy specjalistycznych wyrobów medycznych i produktów leczniczych antyseptycznych do oczyszczania ran, dekontaminacji ciała oraz sterylnych żeli lubrykacyjnych – 3 części

Aesculap Chifa Sp. z o.o. 17 828 PLN

2026-08-31 12:50:22Z

Sukcesywne dostawy specjalistycznych wyrobów medycznych i produktów leczniczych antyseptycznych do oczyszczania ran, dekontaminacji ciała oraz sterylnych żeli lubrykacyjnych – 3 części

Medicus Sp. z o. o. Ska 2 863 PLN

2026-08-31 12:50:22Z

Sukcesywna dostawa rękawic diagnostycznych jednorazowych - 1 część

Mercator Medical Spółka Akcyjna 153 035 PLN

2026-08-31 10:50:00Z

„Dostawa włókien światłowodowych do lasera Dornier THULIO na potrzeby COZL”.

Meden-Inmed Sp. z o.o. 226 800 PLN

2026-08-26 09:58:12Z

Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

PANEP s.r.o. Brněnská 1246, 665 01 Rosice u Brna, Republika Czeska Nr rejestru 255 50 250 NIP: CZ 255 50 250 Adres do korespondencji: PANEP s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Karpacka 24/B6 43-316 Bielsko-Biała 170 570 PLN

2026-08-25 13:05:04Z

Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

ZARYS International Sp. z o.o. ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze 81 963 PLN

2026-08-25 13:05:04Z

Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

Paul Hartmann Polska Sp. z o.o. ul. Stefana Żeromskiego 17 95-200 Pabianice 35 456 PLN

2026-08-25 13:05:04Z

Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

ZARYS International Sp. z o.o. ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze NIP: 6481997718 22 602 PLN

2026-08-25 13:05:04Z

Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

ZARYS International Sp. z o.o. ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze 21 206 PLN

2026-08-25 13:05:04Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 944 PLN Średnia: 58 690 PLN Max: 491 456 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup wraz z dostawą wyrobów medycznych i drobnego sprzętu medycznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY IM. ŚW. ANTONIEGO W RADECZNICY

1.3.) Oddział zamawiającego: SPWSzP im. św. Antoniego w Radecznicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291049

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Klasztorna 4

1.5.2.) Miejscowość: Radecznica

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-463

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radecznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: radecznica.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą wyrobów medycznych i drobnego sprzętu medycznego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c339f47-99d2-4398-b5e7-9a15fd2f61c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406936

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00625945/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup wraz z dostawą wyrobów medycznych i drobnego sprzętu medycznego.

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364229

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364229

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: w Rozdziale 11 SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), Zamawiający informuje, że:

Administratorem danych osobowych Wykonawcy oraz osób, których dane Wykonawca przekazał w niniejszym postępowaniu, jest Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. św. Antoniego w Radecznicy.
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest możliwy za pomocą adresu e-mail: inspektor@cbi24.pl, telefonicznie pod numerem 535 727 700 lub pisemnie na adres Administratora.
Dane osobowe Wykonawcy będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Zakup wraz z dostawą wyrobów medycznych i drobnego sprzętu medycznego”, prowadzonym w trybie podstawowym.
Odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym zostanie udostępniona dokumentacja postępowania na podstawie art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania, a jeżeli okres obowiązywania umowy przekracza 4 lata – przez cały okres obowiązywania umowy.
Obowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym związanym z udziałem w postępowaniu; konsekwencje niepodania danych wynikają z ustawy Prawo zamówień publicznych.
W odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje:
a) na podstawie art. 15 RODO – prawo dostępu do danych osobowych;
b) na podstawie art. 16 RODO – prawo do sprostowania danych osobowych;
c) na podstawie art. 18 RODO – prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w art. 18 ust. 2 RODO;
d) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Osobie, której dane dotyczą, nie przysługuje:
a) prawo do usunięcia danych osobowych – w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) prawo sprzeciwu na podstawie art. 21 RODO, ponieważ podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 11/PZP/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 5

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Drobny sprzęt medyczny

4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin dostawy

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Środki opatrunkowe

4.2.6.) Główny kod CPV: 18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin dostawy

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Asortyment jednorazowego użytku

4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin dostawy

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rękawiczki

4.2.6.) Główny kod CPV: 18424300-0 - Rękawice jednorazowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin dostawy

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pieluchomajtki

4.2.6.) Główny kod CPV: 18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin dostawy

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

§ 10 Wzoru umowy,

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-02 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364229

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-02 10:05

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

19.1 Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, przed podpisaniem umowy, na wezwanie Zamawiającego, przedłoży karty charakterystyki oferowanych produktów, w zakresie wskazanym w wezwaniu, potwierdzające zgodność tych produktów z opisem przedmiotu zamówienia.
2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 33140000-3 - Materiały medyczne
33140000-3 (Materiały medyczne) 18143000-3 (Akcesoria ochronne) 18424300-0 (Rękawice jednorazowe)

Okres realizacji

12 miesiące