Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 07:00 (Jutro)

Zakwaterowanie z wyżywieniem oraz wynajem sal konferencyjnych na szkolenie dla zawodowych rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku

Aktywny Usługi 2026/BZP 00406052

Numer referencyjny: SAMROP.II.260.10.2026

Zamawiający

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku

Konrada Leczkowa 1A

80-432 Gdańsk, Pomorskie

NIP: 5832094853

REGON: 002837021

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja jednej dwudniowej usługi obejmującej swym zakresem zapewnienie noclegów dla 140 osób: a) w pokojach jednoosobowych – w ilości 30 oraz b) w pokojach dwuosobowych – w ilości 55, w jednakowym standardzie oraz wyżywienia, zaplecza konferencyjnego, oprawy muzycznej w terminie 3-4.10.2026 r. (sobota-niedziela) zgodnie z poniższymi wytycznymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ, projektowane postanowienia umowy zawiera zał. nr 4 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
standard obiektu hotelowego 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 46 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55100000-1 - Usługi hotelarskie)

Najniższa cena

18 600 PLN

Średnia cena

134 866 PLN

Najwyższa cena

1 066 260 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Silver-bird Events Natalia Gołąb Jelenia Góra 4 43 879 PLN 68 000 PLN
Promyk Usługi Turystyczne Marek Kozakiewicz Sztutowo 2 50 760 PLN 50 760 PLN
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KaJa" JACEK PRZYBYLSKI Wejherowo 2 - -
Magdalena Siśkiewicz New Challenge Kraków 2 29 457 PLN 58 913 PLN
Sebastian Cienkosz MAŁOPOLSKIE CENTRUM PROFILAKTYKI, MCP, Włóczykij Kraków 2 32 474 PLN 32 474 PLN
EL-PORT SPÓŁKA CYWILNA USTKA 2 - -
FHU KaJa Jacek Przybylski Wejherowo 1 - -
Przemysław Pastewski Elbląg 1 18 600 PLN 18 600 PLN
Grupa Zarządzająca Pomerania s.a. Gdańsk 1 36 720 PLN 36 720 PLN
Ośrodek Pomeranka Gdańsk 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Sukcesywne świadczenie usług hotelowych dla Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

SADOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-29 06:51:04Z

Organizacja XXV Krajowej Konferencji Elektroniki

Hotel Jan Janina Kroplewska -

2026-07-21 07:04:21Z

Organizacja X Kongresu Metrologii

Dobry Hotel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. -

2026-07-20 10:09:32Z

Organizacja działania Pomorskiej Sieci Współpracy

Sun&More Sp. z o.o. -

2026-06-29 12:24:10Z

Świadczenie usługi hotelowej obejmującej zakwaterowanie, wyżywienie oraz najem sal konferencyjnych od 01.09.26r. do 06.09.26r. w ramach wyjazdu na obóz adaptacyjny studentów Politechniki Gdańskiej.

FHU KaJa Jacek Przybylski -

2026-06-29 07:27:14Z

Usługa zakwaterowania, wyżywienia i zapewnieniu parkingu dla funkcjonariuszy w ramach URC 2026 w Gdańsku zad. 3-48 funkcjonariuszy – od obiadu 24.06 do obiadu 27.06.2026r.

Grupa Zarządzająca Pomerania s.a. 36 720 PLN

2026-06-18 09:05:51Z

Usługa zakwaterowania, wyżywienia i zapewnieniu parkingu dla funkcjonariuszy w ramach URC 2026 w Gdańsku zad. 9-40 funkcjonariuszy – od obiadu 23.06 do śniadania 26.06.2026r.

Dobranocka Ilona Lubińska 36 000 PLN

2026-06-17 10:41:23Z

Usługa zakwaterowania, wyżywienia i zapewnieniu parkingu dla funkcjonariuszy w ramach URC 2026 w Gdańsku zad. 8-30 funkcjonariuszy – od obiadu 24.06 do śniadania 26.06.2026r.

Przemysław Pastewski 18 600 PLN

2026-06-17 10:31:58Z

Usługa zakwaterowania, wyżywienia i zapewnieniu parkingu dla funkcjonariuszy w ramach URC 2026 w Gdańsku zad.7 - 112 funkcjonariuszy – od kolacji 23.06. do śniadania 26.06.2026r.

Firma Handlowo-Usługowa KaJa Jacek Przybylski 78 960 PLN

2026-06-17 09:27:16Z

Usługa zakwaterowania, wyżywienia i zapewnieniu parkingu dla funkcjonariuszy w ramach URC 2026 w Gdańsku zad. 6-599 funkcjonariuszy – od kolacji 23.06 do obiadu 27.06.2026r.

Stowarzyszenie Gdańska Organizacja Turystyczna 1 066 260 PLN

2026-06-17 09:10:42Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 240 787 PLN Max: 1 681 164 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Zakwaterowanie z wyżywieniem oraz wynajem sal konferencyjnych na szkolenie dla zawodowych rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002837021

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konrada Leczkowa 1A

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-432

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 342 31 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mopr@gdansk.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopr.gda.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakwaterowanie z wyżywieniem oraz wynajem sal konferencyjnych na szkolenie dla zawodowych rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd69b5c7-00a5-4c2e-8e46-7cfcec912b11

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406052

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043583/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Zakwaterowanie z wyżywieniem oraz wynajem sal konferencyjnych na szkolenie dla zawodowych rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

"DAJ SPOKÓJ - środowiskowe wsparcie w pieczy zastępczej" - projekt realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fd69b5c7-00a5-4c2e-8e46-7cfcec912b11

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w języku polskim i pisemnie. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl oraz poczty elektronicznej. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/ oraz informacje zamieszczone
w zakładce „Centrum Pomocy”. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani konieczności logowania. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia, określone w Regulaminie Platformy
e-Zamówienia oraz zobowiązuje się korzystając z Platformy e-Zamówienia do przestrzegania jego postanowień. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Za datę przekazania oferty, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych informacji, oświadczeń lub dokumentów, przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na Platformę e-Zamówienia. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania
się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści SWZ oraz załączników do zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy
e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. Dokumenty elektroniczne, oświadczenia lub elektroniczne kopie dokumentów
lub oświadczeń składane są przez Wykonawcę za pośrednictwem Formularza do komunikacji jako załączniki. Sposób sporządzania dokumentów elektronicznych, oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. poz. 2452). UWAGA: pliki przesyłane Zamawiającemu powinny odpowiadać formatom określonym w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia
12 kwietnia 2012 r. w sprawie krajowych ram interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych. Zamawiający zaleca używanie formatów plików .PDF, .DOC, .DOCX, .RTF, .ODT, .JPG (.JPEG); do kompresji plików Zamawiający zaleca używania formatów .ZIP lub .7Z. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający
i Wykonawcy posługują się numerem sprawy SAMROP.II.260.10.2026.Informacje o środkach komunikacji elektronicznej oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych zawarte są w pkt 6 SWZ.

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://ezamowienia.gov.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej RODO,
informujemy:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jednostka organizacyjna Miasta Gdańska - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku z siedzibą w 80-432 Gdańsk ul. Konrada Leczkowa 1A.
2) W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się
z Inspektorem Ochrony Danych za pomocą adresu mopr-iod@gdansk.gda.pl lub pod adresem: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie ul. Konrada Leczkowa 1A 80-432 Gdańsk.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówień publicznych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO oraz art. 18 i art.19 Prawa zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793).
4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o ustawę z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych dalej „ustawa Pzp”.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z art. 79 ust. 1 ustawy Pzp przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
6) Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp.
7) W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
8) Posiada Pani/Pan:
a. na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących,
b. na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych*,
c. na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania
danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO**,
d. prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna
Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana jest niezgodne z prawem.
9) Nie przysługuje Pani/Panu:
a. w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych,
b. prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO,
c. na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): nie dotyczy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: SAMROP.II.260.10.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja jednej dwudniowej usługi obejmującej swym zakresem zapewnienie noclegów dla 140 osób: a) w pokojach jednoosobowych – w ilości
30 oraz b) w pokojach dwuosobowych – w ilości 55, w jednakowym standardzie oraz wyżywienia, zaplecza konferencyjnego, oprawy muzycznej w terminie 3-4.10.2026 r. (sobota-niedziela) zgodnie z poniższymi wytycznymi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ, projektowane postanowienia umowy zawiera zał. nr 4 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-04

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający wybierze ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w SWZ, w pkt 16. Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska łącznie największą liczbę punktów w kryterium cena oraz standard obiektu hotelowego.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: standard obiektu hotelowego

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Na ofertę składa się formularz oferty, zgodny w treści z zał. nr 2 do SWZ oraz oświadczenie Wykonawcy, stanowiące zał. nr 3 do SWZ. 9.6) W przypadku, gdy Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik, do oferty musi być załączone odpowiednie pełnomocnictwo z określeniem jego zakresu w formie elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzone podpisem zaufanym lub podpisem osobistym w oryginale lub poświadczone za zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej przez mocodawcę lub notariusza.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 9.5) SWZ, składa każdy z Wykonawców.
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy – Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do treści zawartej Umowy w stosunku do treści oferty w zakresie:
1) terminu i sposobu wykonania w przypadku wystąpienia siły wyższej rozumianej jako zjawisko o charakterze zewnętrznym, nadzwyczajnym, któremu nie można zapobiec normalnymi środkami oraz za które Wykonawca nie ponosi odpowiedzialności, niemożliwym do przewidzenia i nieuchronnym, w tym zjawisko atmosferyczne, takie jak: pożar, – termin reali-zacji Umowy może ulec zmianie pod warunkiem potwierdzenia powyższego zjawiska dowodami.
2) wszelkich zmian Umowy, o ile konieczność ich wprowadzenia będzie wynikała ze zmian w obowiązujących przepisach prawa, które nastąpiły po dniu podpisania Umowy;
3) zmiany uzasadnione okolicznościami, o których mowa w art. 357¹ kodeksu cywilnego;
4) w przypadku wystąpienia okoliczności niezależnych od Stron, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia Umowy, skutkujących brakiem możliwości realizacji Umowy zgodnie z OPZ – dopuszcza się zmianę sposobu realizacji lub terminu, pod warunkiem, że zmiana nie prowadzi do zmiany charakteru Umowy;
5) w przypadku ustawowej zmiany stawki podatku od towarów i usług wartość należnego wynagrodzenia zostanie skorygowana o wartość należnego podatku poprzez dodanie do wartości netto wartości należnego podatku od towarów usług, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa – zmiana wynagrodzenia Wykonawcy (brutto);
6) zmniejszenie zakresu Przedmiotu Umowy w przypadku zgłoszenia mniejszej liczby uczestników o maksymalnie 5 osób i zmniejszenie wynagrodzenia Wykonawcy, przy czym Zamawiający gwarantuje Wykonawcy realizację zamówienia w pozostałym zakresie;
7) zmianę obiektu hotelowego wskazanego w ofercie pod warunkiem, że nowy obiekt spełnia wszystkie wymagania określone w OPZ, w szczególności w zakresie standardu, lokalizacji i infrastruktury, zmiana nastąpi z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, Zamawiający wyrazi uprzednią zgodę na proponowaną zmianę.4. Każda zmiana postanowień Umowy musi być wprowadzona na piśmie pod rygorem nieważności, najpóźniej do upływu pierwotnego terminu realizacji.3. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek okoliczności mogących wiązać się z koniecznością zmiany treści Umowy, w szczególności wpłynąć na terminowość wykonania Wykonawca jest zobowiązany powiadomić Zamawiającego na piśmie w terminie 7 (siedmiu) dni od dnia wystąpienia tych oko-liczności pod rygorem nieuwzględnienia ich przez Zamawiającego. Wniosek o zmianę Umowy powinien zawierać co najmniej:
1) zakres proponowanej zmiany;
2) opis okoliczności faktycznych uprawniających do dokonania zmiany;
3) podstawę dokonania zmiany, to jest podstawę prawną wynikającą z przepisów prawa;
4) informacje i dowody potwierdzające, że zostały spełnione okoliczności uzasadniające dokona-nie zmiany Umowy.
6. Nie stanowią zmiany Umowy w rozumieniu art. 455 ustawy Prawo zamówień publicznych:
1) zmiana danych teleadresowych;
2) zmiana danych związanych z obsługą administracyjno-organizacyjną Umowy, np. osoby wy-znaczone do kontaktów lub odpowiedzialne za realizację Umowy;
3) udzielenie zamówień dodatkowych określonych w przepisach o zamówieniach publicznych.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: e-zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 10:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-02

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
03.09.2026 07:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55100000-1 - Usługi hotelarskie
55100000-1 (Usługi hotelarskie) 55110000-4 (Hotelarskie usługi noclegowe) 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji) 55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków) 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Okres realizacji

do 2026-10-04