Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 423 710 PLN
Zam. podob. do umowy 249/MZDW/04/2026/C – Naprawa ubytków na DW na terenie woj. maz. masą na gorąco wraz z odtw. oznak. poziom., na terenie RD Gostynin - Płock, OD Gostynin, Sanniki – nr post. 166/26
Zamawiający
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5270206346
REGON: 013305749
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| DROG-BET Marcin Głuchowski | Sochaczew | 8371705609 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DROG-BET Marcin Głuchowski (Sochaczew) | Umowa podpisana | 423 710 PLN | 423 710 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233142-6)
Najniższa cena
120 PLN
Średnia cena
2 127 908 PLN
Najwyższa cena
15 971 092 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A. Gostynin | 5 | 4 711 126 PLN | 9 422 252 PLN |
| Drog Bet Marcin Głuchowski Sochaczew | 5 | 267 383 PLN | 1 336 917 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o. Jasieniec | 3 | 1 484 519 PLN | 4 453 558 PLN |
| ANAT WITOLD POCIEJEWSKI Płochocin | 3 | 823 055 PLN | 2 469 164 PLN |
| Kruszywosort PPHU Wiktor Siadaczka Radom | 3 | 355 630 PLN | 711 260 PLN |
| Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid "Czystość" Spółka Jawna Wołomin | 3 | 11 232 923 PLN | 33 698 770 PLN |
| WIKRUSZ Sp. z o.o. Miedzna | 3 | 3 406 600 PLN | 10 219 801 PLN |
| DROG-BET Marcin Głuchowski Sochaczew | 3 | 464 953 PLN | 1 394 860 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Budowlanych S.A. Gostynin | 3 | 4 111 020 PLN | 12 333 060 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Spółka Akcyjna Gostynin | 3 | 3 250 000 PLN | 6 122 219 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Naprawy dróg gminnych o nawierzchni utwardzonej
2026-09-04 12:58:59Z
Rob. podobne do um. 235/MZDW/04/2026/C z 23.04.2026 -Naprawa ubytków na dr. woj. na ter. woj. maz. masą na gorąco wraz z odtworzeniem oznak. poziom. RD Garwolin, OD Maciejowice, Warka - post.165/26
2026-09-04 10:46:49Z
Zam. podobne do umowy nr 233/MZDW/04/2026/C ,,Naprawa ubytków na DW na terenie woj. maz. masą na gorąco wraz z odtw. oznak. poziomego na terenie RD Radom, OD Potworów, Nowe Miasto nad Pilicą” – 172/26
2026-09-04 07:47:06Z
Zam. podob. do umowy 249/MZDW/04/2026/C – Naprawa ubytków na DW na terenie woj. maz. masą na gorąco wraz z odtw. oznak. poziom., na terenie RD Gostynin - Płock, OD Gostynin, Sanniki – nr post. 166/26
2026-09-03 11:44:48Z
„Wykonanie remontu nawierzchni bitumicznych poprzez wymianę warstwy ścieralnej na drogach gminnych.
2026-09-03 10:56:18Z
„Wykonanie remontu nawierzchni bitumicznych poprzez wymianę warstwy ścieralnej na drogach gminnych.
2026-09-03 10:56:18Z
„Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg i ulic na terenie miasta Gminy Grodzisk Mazowiecki”
2026-09-03 09:41:11Z
Remont drogi wojewódzkiej nr 719 od km 30+400 do km 33+835 – nr postępowania 086/25
2026-09-02 13:04:26Z
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Dobra Wola, gmina Jasieniec.
2026-09-02 11:19:43Z
Remont dw nr 722 na odcinku od km 0+035 w miejscowości Pilawa do km 2+422 w miejscowości Chojnów, gmina Piaseczno, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie – nr postępowania 131/26
2026-08-31 10:42:19Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00421144 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zam. podob. do umowy 249/MZDW/04/2026/C – Naprawa ubytków na DW na terenie woj. maz. masą na gorąco wraz z odtw. oznak. poziom., na terenie RD Gostynin - Płock, OD Gostynin, Sanniki – nr post. 166/26
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013305749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 5/7
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-217
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zam. podob. do umowy 249/MZDW/04/2026/C – Naprawa ubytków na DW na terenie woj. maz. masą na gorąco wraz z odtw. oznak. poziom., na terenie RD Gostynin - Płock, OD Gostynin, Sanniki – nr post. 166/262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf28ada3-341d-4b7e-ada0-ae50101b2c83
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421144
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016145/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.141 Zamówienie podobne do określonego w umowie nr 249/MZDW/04/2026/C-Naprawa ubytków na dr. woj. masą na gorąco wraz z odtworzeniem oznak. poziomego na ter. RD Gostynin-Płock, OD Gostynin, Sanniki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówienie do zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Uzasadnienie faktyczne: naprawa ubytków masą MMA na gorąco o średniej grubości 4 cm wraz z frezowaniem, oczyszczeniem i skropieniem nawierzchni emulsją asfaltową oraz odwiezienie destruktu na teren Obwodu Drogowego droga nr 573, 574, 581, 575, 577, 583, 584.
Odtworzenie oznakowania poziomego cienkowarstwowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 166/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie podobne do określonego w umowie 249/MZDW/04/2026/C – Naprawa ubytków na drogach wojewódzkich na terenie województwa mazowieckiego masą na gorąco wraz z odtworzeniem oznakowania poziomego, na terenie Rejonu Drogowego Gostynin - Płock, Obwód Drogowy Gostynin, Sanniki – nr postępowania 166/26
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 423710,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 423710,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 423710,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG-BET Marcin Głuchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 423710,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 423 710 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE