Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 22 344 PLN

Zatrudnienie specjalistów do prowadzenia zajęć aktywizujących ruchowo dla seniorów, zajęć rehabilitacji społecznej, warsztatów plastycznych, florystycznych i kulinarnych

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00304666

Zamawiający

MIEJSKO GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BODZENTYNIE

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn, Świętokrzyskie

NIP: 6641527069

REGON: 290605847

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
-
-
SmartAdvice Szkolenia, Usługi Edukacyjne Wałbrzych 8862804350

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 3 ustawy
2 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 1 ustawy
3 SmartAdvice Szkolenia, Usługi Edukacyjne (Wałbrzych) Umowa podpisana 22 344 PLN 22 344 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Świętokrzyskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85000000-9)

Najniższa cena

18 240 PLN

Średnia cena

299 916 PLN

Najwyższa cena

1 150 537 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
OSTOYA Sp. z o.o. Zakopane 2 - -
Fundacja Sprawni Niepełnosprawni, Chrusty 2 280 800 PLN 280 800 PLN
Serwis Temp Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 2 911 869 PLN 1 823 737 PLN
Fundacja Skrzydła Opieki Ostrowiec Świętokrzyski 1 - -
SUN&MORE Sp. z o. o Szczecin 1 96 000 PLN 96 000 PLN
Sun&More Sp. z o. o Szczecin 1 69 440 PLN 64 575 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi Edukacyjne Wałbrzych 1 22 344 PLN 22 344 PLN
PRYWATNY GABINET DERMATOLOGICZNY SYLWIA CYRAN-STEMPLEWSKA Kielce 1 - -
Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Świetlica „Motylkowe Wzgórze” Starachowice 1 100 800 PLN 100 800 PLN
Ostoya Sp. z o.o. Zakopane 1 287 885 PLN 287 885 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze dla Uczestników projektu pn. „Kompleksowe wsparcie osób niesamodzielnych”

Ostoya Sp. z o.o. 287 885 PLN

2026-08-19 08:01:21Z

Usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze dla Uczestników projektu pn. „Kompleksowe wsparcie osób niesamodzielnych”

Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Świetlica „Motylkowe Wzgórze” 100 800 PLN

2026-08-19 08:01:21Z

Świadczenie usług dermatologicznych dla pracowników Urzędu Miasta i Gminy Morawica

PRYWATNY GABINET DERMATOLOGICZNY SYLWIA CYRAN-STEMPLEWSKA -

2026-08-04 10:43:19Z

Świadczenie usług zdrowotnych dla pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Morawicy: Część 20: Poszerzone badania profilaktyczne II

ALAB LABORATORIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-03 09:47:21Z

Zatrudnienie specjalistów do prowadzenia zajęć aktywizujących ruchowo dla seniorów, zajęć rehabilitacji społecznej, warsztatów plastycznych, florystycznych i kulinarnych

SmartAdvice Szkolenia, Usługi Edukacyjne 22 344 PLN

2026-06-23 13:06:02Z

Organizacja grupowych usług społecznych o charakterze edukacyjno-integracyjnym i prozdrowotnym dla uczestników projektu pn. „Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów.”

Sun&More Sp. z o. o 69 440 PLN

2026-05-15 09:06:07Z

Organizacja grupowych usług społecznych o charakterze edukacyjno-integracyjnym i prozdrowotnym dla uczestników projektu pn. „Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów.”

SUN&MORE Sp. z o. o 96 000 PLN

2026-05-15 09:06:07Z

Świadczenie usług opieki wytchnieniowej na rzecz podopiecznych Centrum Usług Społecznych w Ostrowcu Świętokrzyskim w 2026 r.

Serwis Temp Sp. z o.o. 673 200 PLN

2026-05-05 12:11:53Z

Przeprowadzenie konsultacji przez internistę wyników badań pracowników Urzędu Miasta i Gminy Morawica

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Anna Kaczmarczyk 18 240 PLN

2026-04-09 09:00:47Z

Zakup pakietów rehabilitacyjnych dla uczestników projektu Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów

Fundacja Sprawni Niepełnosprawni, -

2026-04-08 08:21:47Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 49 PLN Średnia: 91 784 PLN Max: 1 021 956 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zatrudnienie specjalistów do prowadzenia zajęć aktywizujących ruchowo dla seniorów, zajęć rehabilitacji społecznej, warsztatów plastycznych, florystycznych i kulinarnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BODZENTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290605847

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Suchedniowska 3

1.5.2.) Miejscowość: Bodzentyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-010

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413115541

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mgops@bodzentyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mgopsbodzentyn.naszbip.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bodzentyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zatrudnienie specjalistów do prowadzenia zajęć aktywizujących ruchowo dla seniorów, zajęć rehabilitacji społecznej, warsztatów plastycznych, florystycznych i kulinarnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e95b93bc-c4a4-474a-85fb-c481e0cb173a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304666

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00414115/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Zatrudnienie specjalistów do prowadzenia zajęć aktywizujących ruchowo dla seniorów, zajęć rehabilitacji społecznej, warsztatów plastycznych, florystycznych i kulinarnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów” w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487692

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MGOPS-PS.26.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 210283,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Zatrudnienie trenera/prowadzącego zajęcia aktywizujące ruchowo dla seniorów, w ramach realizacji projektu „Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów”
Przedmiotem postępowania jest usługa prowadzenia zajęć aktywizujących ruchowo dla seniorów zamieszkałych na terenie Gminy Bodzentyn w ramach realizacji projektu "Tworzenie Lokalnych Systemów Wsparcia dla Seniorów", zwanego dalej „projektem”.
Zadanie nr 1: Usługa zorganizowania i przeprowadzenia cyklu zajęć nordic walking dla seniorów.
Zadanie nr 2: Usługa zorganizowania i przeprowadzenia cyklu zajęć typu zumba dla seniorów .
Zadanie nr 3: Usługa zorganizowania i przeprowadzenia cyklu zajęć jogi dla seniorów

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92620000-3 - Usługi w zakresie sportu

4.5.5.) Wartość części: 42438,87 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II - Zatrudnienie trenera/prowadzącego warsztaty plastyczne i florystyczne oraz kulinarne dla seniorów, w ramach realizacji projektu „Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów”

Zadanie nr 1: Przeprowadzenie warsztatów plastycznych i florystycznych dla 8 grup 14-17 osobowych uczestników projektu
Zadanie nr 2 : Przeprowadzenie warsztatów kulinarnych dla 8: 14-18-osobowych grup uczestników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92312000-1 - Usługi artystyczne

4.5.5.) Wartość części: 153770,08 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ III - Przeprowadzenie zajęć rehabilitacji społecznej w ramach realizacji projektu „Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 14074,07 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ze względu na fakt że cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78245,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78245,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w części nr 2 nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22344,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40000,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22344,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SmartAdvice Szkolenia, Usługi Edukacyjne

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8862804350

7.3.3) Ulica: Olimpijska 1/3

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.5) Kod pocztowy: 58-301

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22344,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-12-05 do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość szacunkowa
210 283 PLN
Wartość umowy
22 344 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 85000000-9
85000000-9 (Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej) 92620000-3 (Usługi w zakresie sportu) 92312000-1 (Usługi artystyczne)

Wartości szacunkowe (części)

  • Część 1 42 439 PLN
  • Część 2 153 770 PLN
  • Część 3 14 074 PLN