Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 19 720 PLN
ZP/39/2026 - Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w KPP Mielec
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
ul. Dąbrowskiego 30
35-036 Rzeszów, Podkarpackie
NIP: 8130269288
REGON: 690316970
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Restauracja „Myśliwska” s. c. Dudek Halina, Kuzara Stanisława | Mielec | 8170006201 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Restauracja „Myśliwska” s. c. Dudek Halina, Kuzara Stanisława (Mielec) | Umowa podpisana | - | 19 720 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 57 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55321000-6)
Najniższa cena
4 560 PLN
Średnia cena
381 561 PLN
Najwyższa cena
3 409 282 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Spółdzielnia Socjalna "SMAK" Kolbuszowa | 4 | 33 251 PLN | 66 502 PLN |
| Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Strzyżowie Strzyżów | 3 | 27 203 PLN | 54 405 PLN |
| „Przytulna” S.C. Sebastian Kłapyta, Elżbieta Kłapyta Zaleszany | 2 | 738 747 PLN | 738 747 PLN |
| Boguchwalskie Forum Rozwoju Sp. z o.o. Boguchwała | 2 | 193 536 PLN | 387 072 PLN |
| Strzyżowskie Stowarzyszenie Forum Smaku Strzyżów | 2 | 57 038 PLN | 114 075 PLN |
| Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Strzyżowie Strzyżów | 2 | 86 249 PLN | 172 498 PLN |
| BTW CATERING Barbara Tomkiewicz-Węglarz Rzeszów | 2 | 15 503 PLN | 31 005 PLN |
| ROTER GASTRO Sylwia Wójtowicz Ustrzyki Dolne | 2 | 54 293 PLN | 108 585 PLN |
| Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Piotr Kusz Chmielnik | 2 | 70 426 PLN | 70 426 PLN |
| RADOŚĆ Sp. z o.o. Jasionka | 2 | 229 416 PLN | 229 416 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przygotowywanie i dostarczanie posiłków do oddziału przedszkolnego w Żarnowej od 2 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r. oraz do Sz.P. Nr 1 w Strzyżowie od 02.09.2026 r. do 25.06.2027 r.
2026-09-02 07:03:06Z
Przygotowywanie i dostarczanie posiłków do oddziału przedszkolnego w Żarnowej od 2 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r. oraz do Sz.P. Nr 1 w Strzyżowie od 02.09.2026 r. do 25.06.2027 r.
2026-09-02 07:03:06Z
ZAPEWNIENIE GORĄCEGO POSIŁKU W CIĄGU ZAJĘĆ SZKOLNYCH W OKRESIE OD 2 WRZEŚNIA 2026 R. DO 21 LIPCA 2027 R. UCZNIOM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ DZIECIOM Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Z TERENU GMINY ADAMÓWKA.
2026-08-31 09:51:09Z
Usługa cateringowa zbiorowego żywienia w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie
2026-08-24 12:55:17Z
ZP/39/2026 - Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w KPP Mielec
2026-08-19 09:46:48Z
Usługa cateringowa zbiorowego żywienia w Szkole Podstawowej Nr 9 w Rzeszowie
2026-08-18 07:14:32Z
USŁUGA CATERINGU DLA WYCHOWANKÓW INTERNATU REGIONALNEGO CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W NISKU W OKRESIE OD 1 STYCZNIA 2026 R. DO 30 CZERWCA 2026 R.
2026-08-12 10:53:20Z
Przygotowanie i dostarczenie posiłków dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Pruchnik w roku szkolnym 2025/2026
2026-08-04 10:02:26Z
Świadczenie usług gastronomicznych dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych w Krowicy Lasowej – II część
2026-07-28 11:48:45Z
Świadczenie usług cateringowych dla seniorów Dziennego Domu Pobytu Seniora w Kolbuszowej
2026-07-28 09:33:00Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397895 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ZP/39/2026 - Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w KPP Mielec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690316970
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dąbrowskiego 30
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-036
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@rz.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkarpacka.policja.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP/39/2026 - Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w KPP Mielec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9bc7e54b-f171-43c3-b1d4-042de053cf41
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397895
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00114787/31/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.20 Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w KPP Mielec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt 2) ustawy
Uzasadnienie faktyczne: W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym, zgodnie z art. 275 pkt 1) ustawy, ogłoszonym w Biuletynie Zamówień Publicznych pod nr 2026/BZP 00291895/01 z dnia 16 czerwca 2026 r. nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/39/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 19537,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie całodziennego żywienia osób zatrzymanych przebywających w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w KPP Mielec przy ul. Wyspiańskiego 8.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Restauracja „Myśliwska” s. c. Dudek Halina, Kuzara Stanisława
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Restauracja „Myśliwska” s. c. Dudek Halina, Kuzara Stanisława
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8170006201
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 16
7.3.4) Miejscowość: Mielec
7.3.5) Kod pocztowy: 39-300
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19720,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 19 537 PLN
- Wartość umowy
- 19 720 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE