Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 08:00 (4 dni)

ZP/46/2026 – Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w wybranych jednostkach garnizonu podkarpackiego

Aktywny Usługi 2026/BZP 00416067

Numer referencyjny: ZP/46/2026

Zamawiający

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

ul. Dąbrowskiego 30

35-036 Rzeszów, Podkarpackie

NIP: 8130269288

REGON: 690316970

Opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 – Świadczenie usług w zakresie całodziennego żywienia osób zatrzymanych przebywających w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w KPP Leżajsk przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 2

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Odległość punktu gastronomicznego (miejsca przygotowania posiłku) od siedziby Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) 40%

Część 2

Cena 60%
Odległość punktu gastronomicznego (miejsca przygotowania posiłku) od siedziby Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 57 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków)

Najniższa cena

4 560 PLN

Średnia cena

381 561 PLN

Najwyższa cena

3 409 282 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Spółdzielnia Socjalna "SMAK" Kolbuszowa 4 33 251 PLN 66 502 PLN
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Strzyżowie Strzyżów 3 27 203 PLN 54 405 PLN
„Przytulna” S.C. Sebastian Kłapyta, Elżbieta Kłapyta Zaleszany 2 738 747 PLN 738 747 PLN
Boguchwalskie Forum Rozwoju Sp. z o.o. Boguchwała 2 193 536 PLN 387 072 PLN
Strzyżowskie Stowarzyszenie Forum Smaku Strzyżów 2 57 038 PLN 114 075 PLN
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Strzyżowie Strzyżów 2 86 249 PLN 172 498 PLN
BTW CATERING Barbara Tomkiewicz-Węglarz Rzeszów 2 15 503 PLN 31 005 PLN
ROTER GASTRO Sylwia Wójtowicz Ustrzyki Dolne 2 54 293 PLN 108 585 PLN
Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Piotr Kusz Chmielnik 2 70 426 PLN 70 426 PLN
RADOŚĆ Sp. z o.o. Jasionka 2 229 416 PLN 229 416 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Przygotowywanie i dostarczanie posiłków do oddziału przedszkolnego w Żarnowej od 2 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r. oraz do Sz.P. Nr 1 w Strzyżowie od 02.09.2026 r. do 25.06.2027 r.

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Strzyżowie 85 050 PLN

2026-09-02 07:03:06Z

Przygotowywanie i dostarczanie posiłków do oddziału przedszkolnego w Żarnowej od 2 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r. oraz do Sz.P. Nr 1 w Strzyżowie od 02.09.2026 r. do 25.06.2027 r.

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Strzyżowie 87 448 PLN

2026-09-02 07:03:06Z

ZAPEWNIENIE GORĄCEGO POSIŁKU W CIĄGU ZAJĘĆ SZKOLNYCH W OKRESIE OD 2 WRZEŚNIA 2026 R. DO 21 LIPCA 2027 R. UCZNIOM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ DZIECIOM Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Z TERENU GMINY ADAMÓWKA.

Adamowska Spółdzielnia Socjalna AS 298 352 PLN

2026-08-31 09:51:09Z

Usługa cateringowa zbiorowego żywienia w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie

W DOBRYM SMAKU Sylwia Musiał 1 021 010 PLN

2026-08-24 12:55:17Z

ZP/39/2026 - Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w KPP Mielec

Restauracja „Myśliwska” s. c. Dudek Halina, Kuzara Stanisława 19 720 PLN

2026-08-19 09:46:48Z

Usługa cateringowa zbiorowego żywienia w Szkole Podstawowej Nr 9 w Rzeszowie

BTW CATERING Barbara Tomkiewicz-Węglarz -

2026-08-18 07:14:32Z

USŁUGA CATERINGU DLA WYCHOWANKÓW INTERNATU REGIONALNEGO CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W NISKU W OKRESIE OD 1 STYCZNIA 2026 R. DO 30 CZERWCA 2026 R.

Restauracja Podkowa Kazimiera Kowal -

2026-08-12 10:53:20Z

Przygotowanie i dostarczenie posiłków dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Pruchnik w roku szkolnym 2025/2026

Pruchnickie Smaki Sp. z o.o. -

2026-08-04 10:02:26Z

Świadczenie usług gastronomicznych dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych w Krowicy Lasowej – II część

Catermed Sp. z o.o. -

2026-07-28 11:48:45Z

Świadczenie usług cateringowych dla seniorów Dziennego Domu Pobytu Seniora w Kolbuszowej

Spółdzielnia Socjalna "SMAK" -

2026-07-28 09:33:00Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 PLN Średnia: 393 122 PLN Max: 3 328 906 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
ZP/46/2026 – Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w wybranych jednostkach garnizonu podkarpackiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690316970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dąbrowskiego 30

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-036

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@rz.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkarpacka.policja.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZP/46/2026 – Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w wybranych jednostkach garnizonu podkarpackiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e812443-9e2a-4b4e-b574-e8d5c05dbe15

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416067

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00114787/34/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.24 Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w wybranych jednostkach garnizonu podkarpackiego

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://podkarpacka-policja.eb2b.com.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://podkarpacka-policja.eb2b.com.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.

Ofertę składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

Dopuszczalny format podpisu elektronicznego:
1) Zalecenie Zamawiającego odnośnie kwalifikowanego podpisu elektronicznego:
a) dla dokumentów w formacie ,,pdf” zaleca się zastosowanie podpisu w formacie PAdES;
b) dla dokumentów w formacie innym niż ,,pdf”, zaleca się zastosowanie podpisu wewnętrznego w formacie XAdES,
2) odnośnie podpisu osobistego:
a) dla dokumentów w formacie .pdf lub .xml zaleca się podpis wewnętrzny (otoczony),
b) dla dokumentów w formacie innym niż .pdf zaleca się podpisywać podpisem zewnętrznym lub otaczającym,
3) odnośnie podpisu zaufanego:
a) wielkość dokumentów nie może przekraczać 10 MB, dostępny format podpisu .xml

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1 ze zm.), dalej „RODO”, informuję, że:

– administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie z siedzibą przy ul. Dąbrowskiego 30, 35-036 Rzeszów;

– nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Komendzie Wojewódzkiej Policji sprawuje inspektor ochrony danych:

Adres: ul. Dąbrowskiego 30, 35-036 Rzeszów
e-mail: iod.kwp@rz.policja.gov.pl

– Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w wybranych jednostkach garnizonu podkarpackiego”, oznaczonego numerem postępowania: ZP/46/2026 prowadzonym w trybie podstawowym;

– odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ust. 1 ustawy;

– okres przechowywania danych osobowych wynika bezpośrednio z przepisów prawa; Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy. Okres przechowywania
może zostać również wydłużony w przypadku, gdy dane będą przetwarzane do celów archiwalnych w interesie publicznym;

– obowiązek podania przez Panią / Pana danych osobowych bezpośrednio Pani / Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy;

– w odniesieniu do Pani / Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO;

– posiada Pani / Pan:

− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani / Pana dotyczących;

− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani / Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);

− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);

− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani / Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

– nie przysługuje Pani / Panu:

− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b), d) lub e) RODO prawo do usunięcia danych osobowych;

− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;

− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani / Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c) RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/46/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 – Świadczenie usług w zakresie całodziennego żywienia osób zatrzymanych przebywających w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w KPP Leżajsk przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 2

4.2.6.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Odległość punktu gastronomicznego (miejsca przygotowania posiłku) od siedziby Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych (PdOZ)

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – Świadczenie usług w zakresie całodziennego żywienia osób zatrzymanych przebywających w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych (PdOZ) w KPP Lubaczów przy ul. Słowackiego 14

4.2.6.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Odległość punktu gastronomicznego (miejsca przygotowania posiłku) od siedziby Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych (PdOZ)

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.

2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w Paragrafie 6 ust. 1 SWZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (na oddzielnym formularzu). Oświadczenie to potwierdza brak podstaw wykluczenia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Umowa na wykonanie zamówienia zostanie zawarta na warunkach określonych w Istotnych postanowieniach umowy Załącznik nr 3 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://podkarpacka-policja.eb2b.com.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-08

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków)

Okres realizacji

12 miesiące