Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

ZP.220.84.25 Dostawa, instalacja i uruchomienie urządzenia do cytologii na podłożu płynnym.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00376475

Zamawiający

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

Szczecin, Zachodniopomorskie

NIP: 9551908958

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Biomedica Poland Sp. z o. o. Piaseczno -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Biomedica Poland Sp. z o. o. (Piaseczno) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Zachodniopomorskie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33162000-3)

Najniższa cena

176 472 PLN

Średnia cena

239 783 PLN

Najwyższa cena

364 030 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Medtronic Poland Sp. z o. o. Warszawa 1 176 472 PLN -
Lohmann & Rauscher Polska sp. z o.o. Pabianice 1 178 848 PLN -
Olympus Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 364 030 PLN 364 030 PLN
Biomedica Poland Sp. z o. o. Piaseczno 1 - -
Olympus Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 192 przetargów

Min: 794 PLN Średnia: 108 932 PLN Max: 918 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZP.220.84.25 Dostawa, instalacja i uruchomienie urządzenia do cytologii na podłożu płynnym.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

1.2.) Oddział zamawiającego: USK-2

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288900

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72

1.4.2.) Miejscowość: Szczecin

1.4.3.) Kod pocztowy: 70-111

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: e.koladynska@usk2.szczecin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk2.szczecin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56a7925a-99fa-4b3d-9c0f-32bc1c5e10f9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376475

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 174-592764

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zwiększenie dostępności donowoczesnego leczenia onkologicznego w USK nr 2 PUM w Szczecinie, poprzez modernizację i zakup aparatury iwyposażenia.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

ZP.220.84.25 Dostawa, instalacja i uruchomienie urządzenia do cytologii na podłożu płynnym.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie urządzenia do cytologii na podłożu płynnym,zwanego dalej „sprzętem”. Wraz z urządzeniem Wykonawca dostarczy również zestaw podłoży, filtrów i szkiełekzwanych dalej „wyposażeniem jednorazowym”. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Parametrywymagane” (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako „FPW”) oraz w formularzu cen jednostkowych (zał. 2.1. do SWZ,zwany dalej również jako „FCJ”), formularze te winny bezwzględnie być złożone wraz z formularzem oferty (zał. 1 doSWZ, zwany dalej również jako „FO”).

3.9.) Główny kod CPV: 33162000-3 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biomedica Poland Sp. z o. o.

4.3.4.) Miejscowość: Piaseczno

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 252720,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 206-707398

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-22

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 252720,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
04.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 33162000-3
33162000-3 (Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych)