Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Rutki Cześć 2: Dostawa urządzenia sieciowego pozwalającego na segmentację sieci z usługą konfiguracji
Zamawiający
Gmina Rutki
ul. 11 Listopada 7
18-312 Rutki-Kossaki, Podlaskie
NIP: 7231629730
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Centrum Informatyki "ZETO" S.A. | Białystok | 050071679 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Centrum Informatyki "ZETO" S.A. (Białystok) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 32420000-3)
Najniższa cena
13 004 PLN
Średnia cena
13 004 PLN
Najwyższa cena
13 004 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Centrum Informatyki "ZETO" S.A. Białystok | 1 | - | - |
| Centrum Informatyki "ZETO" S.A. Białystok | 1 | 13 004 PLN | 13 004 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Rutki Cześć 2: Dostawa urządzenia sieciowego pozwalającego na segmentację sieci z usługą konfiguracji
2026-08-12 05:42:34Z
Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Rutki Cześć 2: Dostawa urządzenia sieciowego pozwalającego na segmentację sieci z usługą konfiguracji
2026-07-07 11:12:26Z
Cała Polska — 8 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327660 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy
Usługi
Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Rutki Cześć 2: Dostawa urządzenia sieciowego pozwalającego na segmentację sieci z usługą konfiguracji
SEKCJA I ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rutki
1.4.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670284
1.5.) Adres zamawiającego:
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 7
1.5.2.) Miejscowość: Rutki-Kossaki
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-312
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 862763161
1.5.8.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminarutki.pl
1.5.9.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug.rutki.wrotapodlasia.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Nazwa zamówienia:
Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Rutki Cześć 2: Dostawa urządzenia sieciowego pozwalającego na segmentację sieci z usługą konfiguracji2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa88f353-cb7d-4b3b-9d96-39a0fa067a18
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327660
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.6.) Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań: Tak
2.7.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00122759/04/P
2.8.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Rutki
2.9.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.10.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.11.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC)SEKCJA III – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
3.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
3.2.) Numer referencyjny: IGK.I.271.2.2026
3.3.) Rodzaj zamówienia
Usługi3.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
3.5.1.) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 10572,00 PLN
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuki HPE Aruba Networking 2930F 48G 4SFP + Switch lub urządzenie równoważne posiadające specyfikację nie gorszą niż wymieniona poniżej, elementy niezbędne do montażu w szafie rack ( Wymiary zewnętrzne szer. 600 gł. 950mm). Urządzenie należy skonfigurować: utworzyć 4 VLAN-y oraz wykonać dokumentację techniczną konfiguracji sieci.Specyfikacja:
- Typ przełącznika: Zarządzany,
- Warstwa przełącznika: L2/L3,
- Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak,
- Zarządzanie przez stronę www: Tak,
- Liczba portów Ethernet: 48,
- Ilość slotów Modułu SFP+ : 4,
- Standardy komunikacyjne : IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x,
- Obsługa 10G: Tak,
- Półdupleks: Tak,
- Przekierowywanie IP: Tak,
- Protokół drzewa rozpinającego: Tak,
- Automatyczne wykrywanie: Tak,
- Limit częstotliwości: Tak,
- Automatyczne MDI/MDI-X Automatyczne MDI/MDI-X: Tak,
- Agregator połączenia: Tak,
- Obsługa sieci VLAN: Tak,
- Przepustowość rutowania/przełączania: 178 Gbit/s,
- Przepustowość: 112 Mpps,
- Wielkość tabeli adresów: 32768 wejścia,
- Latency (1 Gbps): 3,8 µs,
- Latency (10 Gbps): 1,6 µs,
- Pamięci bufora pakietów: 12,38 MB,
- Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak,
- Typ uwierzytelniania: RADIUS, TACACS+,
- Obsługuje SSH/SSL: Tak,
- Układ: 1U,
- Typ pamięci: DDR3-SDRAM,
- Pojemność pamięci wewnętrznej: 1024 MB,
- Wielkość pamięci flash: 4096 MB,
- Obsługa PoE: Nie,
- Urządzenie należy zamontować w szafie rack (wymiary zewnętrzne szafy: szerokość 600mm głębokość 950 mm).
2) Jeśli opis przedmiotu zamówienia wskazywałaby na znaki towarowe, patenty lub pochodzenie – zamawiający, zgodnie z
art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych.
3) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy
stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
4) Wszystkie wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest
obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami
zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
3.10.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
3.11.) Dodatkowy kod CPV: 72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
SEKCJA IV TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
4.1.) Tryb udzielenia zamówienia/ wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy4.2.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym, bez możliwości negocjacji, na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Ogłoszenie o zamówieniu opublikowano w Biuletynie Zamówień Publicznych. W toku prowadzonego postępowania w wyznaczonym terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. Z uwagi na konieczność realizacji zadania oraz zapewnienie ciągłości działań związanych z podniesieniem poziomu cyberbezpieczeństwa Zamawiający zamierza udzielić zamówienia w trybie zwolnej ręki. Zgodnie z art. 305 pkt 2 ustawy Pzp zastosowanie tego trybu jest dopuszczalne, gdy w uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym nie wpłynęła żadna oferta, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały istotnie zmienione. Przesłanki te zostały spełnione, ponieważ postępowanie zakończyło się brakiem ofert, a przedmiot i warunki realizacji zamówienia pozostają bez zmian.
4.3.) Identyfikator wcześniejszego postępowania lub konkursu:
ZW.271.16.2026SEKCJA V ZAWARCIE UMOWY
5.1.) Wykonawca, z którym Zamawiający zamierza zawrzeć umowę:
5.1.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu Zamawiający zamierza udzielić zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Centrum Informatyki "ZETO" S.A.
5.1.2.) Ulica: Skorupska
5.1.3.) Miejscowość: Białystok
5.1.4.) Kod pocztowy: 15-048
5.1.5.) Województwo: podlaskie
5.1.6.) Kraj: Polska
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE