Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 199 711 PLN
ZWR do umowy TXZ/NR/262/13.1/2026 z dnia 20.03.2026 r. na wykonywanie remontów nawierzchni kamiennych i betonowych chodników i dróg miejskich we Wrocławiu na terenie dzielnicy Fabryczna - Zadanie 1
Zamawiający
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
Długa 49
53-633 Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8971383551
REGON: 000150142
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne REMAT sp. z o.o. | Wrocław | 8950011301 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne REMAT sp. z o.o. (Wrocław) | Umowa podpisana | 199 711 PLN | 199 711 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 175 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233120-6)
Najniższa cena
57 573 PLN
Średnia cena
1 611 842 PLN
Najwyższa cena
8 611 273 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Transport Ciężarowy Eugeniusz Kuśnierz Lubań | 7 | 453 273 PLN | 906 547 PLN |
| AN-GREG GRZEGORZ STILLER Mirków | 4 | 1 473 950 PLN | 4 421 850 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp.z o.o. Głogów | 3 | - | - |
| TENAR-RAMSKI KRYSTIAN RAMSKI Lubin | 3 | 650 827 PLN | 650 827 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. Głogów | 2 | 382 032 PLN | 382 032 PLN |
| Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. Wrocław | 2 | - | - |
| Drogtranz Sp. z o. o. Góra | 2 | 133 713 PLN | 133 713 PLN |
| Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Legnickie Pole Sp. z o.o. Legnickie Pole | 2 | - | - |
| Andrzej Żurek prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Andrzej Żurek Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Elżbieta Żurek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Elżbieta Żurek Borów | 2 | 565 819 PLN | 565 819 PLN |
| Lider: QUOOS Sp. z o.o Bielawa | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
ZWR do umowy TXZ/NR/262/13.4/2026 z dnia 20.03.2026 r. na Wykonanie remontów nawierzchni kamiennych i betonowych chodników i dróg miejskich we W-wiu na terenie dzielnicy St. M. i Śródm. – Zadanie 4
2026-09-03 06:29:12Z
ZWR do umowy TXZ/NR/262/13.1/2026 z dnia 20.03.2026 r. na wykonywanie remontów nawierzchni kamiennych i betonowych chodników i dróg miejskich we Wrocławiu na terenie dzielnicy Fabryczna - Zadanie 1
2026-09-03 06:21:51Z
Remont drogi gminnej nr 000002D w miejscowości Tomaszów Bolesławiecki
2026-08-31 09:36:00Z
,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1316 D w m. Dębno do skrzyżowania z dawną DK nr 5”
2026-08-30 20:09:48Z
Wiązów–droga dojazdowa do gruntów rolnych–III etap, dz. nr 151, 154, 155/1, 156/1, 157/1, 158/1, 159/1, 160/1, 161/1 AM-1 obręb Wiązów (od oczyszczalni ścieków w kierunku dz. nr 172AM-1, obręb Wiązów
2026-08-26 10:50:32Z
Przebudowa drogi gminnej koło szkoły w Radogoszczy
2026-08-25 06:55:29Z
Roboty budowlane polegające na przebudowie ul. Bukowej w miejscowości Długołęka
2026-08-24 10:50:23Z
Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowościach: Popowice, Biskupice, Dankowice oraz Pożarzyce w zakresie wykonania nakładki asfaltowej
2026-08-24 09:43:56Z
Przebudowa drogi powiatowej nr 2380D w miejscowości Studniska Dolne w ramach zadania pod nazwą: „Studniska Dolne droga dojazdowa do gruntów rolnych”
2026-08-21 11:42:31Z
„Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kunów”
2026-08-18 08:43:57Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419522 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZWR do umowy TXZ/NR/262/13.1/2026 z dnia 20.03.2026 r. na wykonywanie remontów nawierzchni kamiennych i betonowych chodników i dróg miejskich we Wrocławiu na terenie dzielnicy Fabryczna - Zadanie 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150142
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 49
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-633
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uzpnz@zdium.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdium.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdium-wroc.logintrade.net/zapytania_email,237405,333e2c92cbd9deb755846dba1d2364d5.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie pasem drogowym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZWR do umowy TXZ/NR/262/13.1/2026 z dnia 20.03.2026 r. na wykonywanie remontów nawierzchni kamiennych i betonowych chodników i dróg miejskich we Wrocławiu na terenie dzielnicy Fabryczna - Zadanie 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66ec40b6-2135-4d13-9f25-1201dd7bb3dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419522
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienia z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp udziela się dotychczasowemu Wykonawcy.
Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: TXZ/NR/262/12/2026
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TXZ/RF/262/94/2026/TG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie z art. 214 ust. 1 pkt. 7) do umowy TXZ/NR/262/13.1/2026 z dnia
20.03.2026 r. na Wykonanie remontów nawierzchni kamiennych i betonowych
chodników i dróg miejskich we Wrocławiu
na terenie dzielnicy Fabryczna – Zadanie 1
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199711,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199711,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199711,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne REMAT sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8950011301
7.3.3) Ulica: Szczecińska 15-16
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-517
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199711,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 199 711 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE