Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 1963/10

29.09.2010 wyrok
oddalone
Gmina Miasto Lublin – Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie
Meritum

Zamawiający, Gmina Miasto Lublin – Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem jest dostawa systemu dynamicznej informacji pasażerskiej oraz systemu zliczania potoków pasażerskich. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 1 lipca 2010 r. pod numerem 2010/S 125-191360. Zgodnie z pkt V.4.1....

KIO 215/10

29.03.2010 wyrok
oddalone
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.
Meritum

Zgodnie ze specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik nr 1 do SIWZ, określającą wymagania techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia elementy tras kolejek podwieszanych typu KSP-32, KSP-63, LPS, P-80, P-130 i ZD 24D muszą odpowiadać następującym wymaganiom: „1.4 Szyny kolejki podwieszanej LPS PIOMA (TOR P-80 i P-130 lub równoważne dla zadania nr 3 (wykaz 3). 1.4.1....