Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

797 orzeczeń w bazie

KIO 1544/26

23.04.2026 postanowienie
odrzucone
Gmina Michałowice
Meritum

Odwołanie polega odrzuceniu na podstawie art. 528 pkt 3 w zw. z art. 515 ust. 1 pkt 1 lit. a) ustawy Pzp. Zgodnie z art. 528 pkt 3 ustawy Pzp, Izba odrzuca odwołanie, jeżeli stwierdzi, że odwołanie zostało wniesione po upływie terminu określonego w ustawie. Stosownie do art. 515 ust. 1 pkt 1 lit....

KIO 1190/26 | KIO 1191/26

23.04.2026 wyrok
oddalone
Skarb Państwa Prokuratura Krajowa
Meritum

Krajowa Izba Odwoławcza stwierdziła, że odwołujący posiada interes w uzyskaniu przedmiotowego zamówienia, kwalifikowany możliwością poniesienia szkody w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy, o których mowa w art. 505 ust. 1 ustawy Pzp, co uprawniało go do złożenia odwołania. Izba stwierdziła, że nie zachodzą przesłanki do odrzucenia odwołania....

KIO 1255/26

21.04.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Miejska Mielec - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu
Meritum

Zamawiający – Gmina Miejska Mielec - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu , prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, pn. „ Zabezpieczenie ratownicze na obiektach MOSiR Mielec w 2026 r. ”. 16 marca 2026 roku, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia: Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej oddział w Mielcu, Polski Instytut Ratownictwa sp. z o.o....

KIO 1162/26

17.04.2026 wyrok
oddalone
Województwo Łódzkie
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych....

KIO 1124/26

16.04.2026 wyrok
oddalone
KZN SIM Tarnów sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia nie przekracza kwot określonych ‎ w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych. Izba stwierdziła, że nie zachodzą przesłanki do odrzucenia odwołania....

KIO 1011/26

15.04.2026 wyrok
oddalone
Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych....

KIO 1229/26

15.04.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Dobrzany
Meritum

Przed otwarciem rozprawy (pismem z 15 kwietnia 2026 roku), odwołujący wykonawca ‎ Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna „MICHLAS” D.G., Czermnica 4, 72-200 Nowogard , cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Izby w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Dobrzany , pn.: „ Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dobrzany w roku 2026 i 2027” - Pakiet II ” ....

KIO 1093/26

13.04.2026 wyrok
uwzględnione
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych....

KIO 1050/26

13.04.2026 wyrok
oddalone
PGE Inwest 22 sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych....

KIO 1017/26

10.04.2026 wyrok
oddalone
Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych....