Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

55 orzeczeń w bazie

KIO 684/23

23.03.2023 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gminę Lubaczów
Meritum

Gmina Lubaczów ul. Jasna 1, 37-600 Lubaczów prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na wykonanie zadania pn: „Przebudowa i budowa infrastruktury drogowej i wodnokanalizacyjnej na terenie Gminy Lubaczów” w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych - edycja druga, z podziałem na dwie części: w zakresie Część nr 1 — Przebudowa i remont infrastruktury drogowej na terenie Gminy Lubaczów; Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w...

KIO 2730/22

27.10.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Meritum

Zamawiający: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Zakup usługi utrzymania i rozwoju aplikacji ZSZiK, IACS plus, GIS, SIZ, PZSiP plus, PA, eWniosekplus, eWoP oraz IRZplus”. Publikacja ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym UE: 30 listopada 2021, 2021/S 232-611459 Odwołujący: Asseco Poland S.A....

KIO 1723/22

22.07.2022 wyrok
oddalone
Szpitale Pomorskie Sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający: Szpitale Pomorskie Sp. z o. o. ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest: „Zakup aparatury medycznej do lokalizacji w Wejherowie w ramach realizacji projektu "POPRAWA JAKOŚCI i DOSTĘPNOŚCI W DIAGNOSTYCE i TERAPII CHORÓB CYWILIZACYJNYCH POPRZEZ ROZBUDOWE SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. F....

KIO 3721/21

18.01.2022 wyrok
oddalone
Gmina Waśniów
Meritum

Zamawiający Gmina Waśniów prowadzi w trybie podstawowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Waśniów na 2022 r. ", numer referencyjny: T.2710.24.2021, dalej: „Postępowanie”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 26 listopada 2021 r. BZP nr 2021 /BZP 00286879. Odwołujący: Remondis sp. z o.o....

KIO 3706/21

10.01.2022 wyrok
oddalone
Województwo Podkarpackie
Meritum

Zamawiający - Województwo Podkarpackie prowadzi postępowanie pn. „Pełnienie funkcji Administratora Regionalnego Centrum Informacji Medycznej RCIM” o wartości zamówienia nie przekraczającej progi unijne o których mowa w art. 3 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Znak sprawy: OR-1V.272.1.32.2021 Odwołujący - Asseco Poland S.A. w Rzeszowie wniósł odwołanie od: 1 . czynności wyboru oferty najkorzystniejszej złożonej przez Sagitum S.A....

KIO 3065/21|KIO 3067/21|KIO 3071/21

12.11.2021 wyrok
oddalone
Polska Grupa Górnicza S.A.
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowania o udzielenie sektorowych zamówień publicznych, których przedmiotem jest: 1) „Dzierżawę kombajnu ścianowego wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy do ściany 744b i kolejnych PGG S.A. Oddział KWP Piast-Ziemowit Ruch Piast”; numer referencyjny: 422100578, (sygn. akt KIO 3065/21) 2) „Dzierżawę kombajnu ścianowego w okresie eksploatacji ścian 616 i 619 w pokładzie 326 dla PGG S.A....

KIO 2983/21

03.11.2021 wyrok
oddalone
Poczta Polska S.A.
Meritum

Zamawiający: Poczta Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na Zakup i wdrożenie systemu kopii zapasowych i archiwalnych oraz świadczenie asysty technicznej (dalej „postępowanie”). Ogłoszenie o zamówieniu opublikowano w Dzienniku Urzędowym UE 20 kwietnia 2021 r., numer 2021/S 076-195503. Wartość zamówienia przekracza niż progi unijne. Odwołujący: Comtegra S.A....

KIO 2952/21

22.10.2021 wyrok
oddalone
Gmina Wodynie
Meritum

Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek odrzucenia odwołania, a odwołujący posiada legitymację do wniesienia odwołania, zgodnie z art. 505 ustawy Pzp. Izba ustaliła, iż przedstawiony przez strony postępowania stan faktyczny sprawy, nie jest pomiędzy nimi sporny, jak i jest zgodny z dokumentacją postępowania....

KIO 2954/21

22.10.2021 postanowienie
odrzucone
Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Meritum

Izba uznała, że odwołanie wniesione w dniu 5 października przez Tom-Marg ZPCH Sp. z o. o. z siedzibą Krakowie, na podstawie art. 528 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zmianami) podlega odrzuceniu na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron. Zgodnie z powołanym wyżej przepisem art. 528 pkt 5 ustawy Izba odrzuca odwołanie, jeżeli odwołanie dotyczy czynności, którą zamawiający wykonał zgodnie z treścią wyroku Izby....

KIO 2696/21|KIO 2723/21|KIO 2724/21

19.10.2021 wyrok
oddalone
Gmina Wrocław
Meritum

pozbawione jest podstaw faktycznych i prawnych. W istocie sformułowanie żądania stanowi potwierdzenie dla przyjętych przez zamawiającego naruszeń uzasadniających naliczenie kar umownych, jak i proporcji między wielkością naruszeń a wysokością kary, z tym tylko zastrzeżeniem, że w ocenie odwołującego kary przewidziane przez zamawiającego są dwa razy za wysokie....