Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 982/19

10.06.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Biblioteka Narodowa
Meritum

Zamawiający - Biblioteka Narodowa w Warszawie [dalej „Zamawiający”] prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na zawarcie umowy ramowej na Świadczenie usług polegających na dostarczeniu specjalistów do realizacji zadań określonych przez Zamawiającego w ramach planowanych i obecnie prowadzonych projektów IT (znak postępowania: XIV.263.4.2019). Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 3 maja 2019 r....

KIO 961/08

24.09.2008 wyrok
oddalone
Biblioteka Narodowa
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 16.07.2008 roku pod numerem 162229-2008. Odwołujący się, którego oferta sklasyfikowana została na trzeciej pozycji w wyniku czynności oceny ofert, posiada interes prawny we wniesieniu odwołania w rozumieniu art. 179 ust. 1 Pzp. Potwierdzenie podnoszonych zarzutów i nakazanie przez Izbę czynności objętych żądaniem protestu a następnie odwołania da mu możliwość uzyskania zamówienia....

KIO 961/08

24.09.2008 wyrok
oddalone
Biblioteka Narodowa
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 16.07.2008 roku pod numerem 162229-2008. Odwołujący się, którego oferta sklasyfikowana została na trzeciej pozycji w wyniku czynności oceny ofert, posiada interes prawny we wniesieniu odwołania w rozumieniu art. 179 ust. 1 Pzp. Potwierdzenie podnoszonych zarzutów i nakazanie przez Izbę czynności objętych żądaniem protestu a następnie odwołania da mu możliwość uzyskania zamówienia....

KIO 2650/17

wyrok
oddalone
Biblioteka Narodowa
Meritum

Przystąpienie w sprawie Odwołujący w trakcie posiedzenia zgłosił opozycję w związku z wnioskiem wykonawcy Ex Libris (Deutschland) Gmbh z siedzibą w Hamburgu przystąpienia do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego. W zakresie zgłoszonej opozycji strony oraz uczestnik przedstawili, w trybie art.185 ust. 4 ustawy Pzp. następujące stanowiska. Odwołujący zgłaszając opozycję wobec zgłoszenia przystąpienia przywołał orzecznictwo KIO w sprawach o sygn....