Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 4142/25

05.11.2025 postanowienie
umorzone
COPERNICUS Podmiot Leczniczy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. ( dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (dalej: „ustawa Pzp”) postępowanie pn. „Zakup aparatury medycznej dla Copernicus PL Sp. z o.o. (pompy infuzyjne, zrobotyzowany system ablacji guzów kości, mikroskop operacyjny hybrydowy, nawigacja śródoperacyjna, aparat do znieczulania, wiertarki otologiczne, konsola zasilająca wraz z shaverem, USG, aparat do neuromon...

KIO 735/24

02.04.2024 wyrok
oddalone
COPERNICUS Podmiot Leczniczy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

Krajowa Izba Odwoławcza nie stwierdziła podstaw do odrzucenia odwołania, gdyż nie została spełniona żadna z negatywnych przesłanek wymienionych w art. 528 ustawy PZP, która uniemożliwiałaby merytoryczne rozpoznanie odwołania. Ponadto Izba stwierdziła, że wypełnione zostały opisane w art. 505 ust....

KIO 3924/23

16.01.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
COPERNICUS Podmiot Leczniczy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

COPERNICUS Podmiot Leczniczy sp. z o.o. (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (dalej: „ustawa Pzp”) postępowanie o udzielenie, zamówienia publicznego na dostawę artykułów biurowych oraz odzieży roboczej, numer referencyjny: D10.251.56.E.2023. Postępowanie zostało podzielone na części. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 1 września 2023 r....

KIO 2334/23

17.08.2023 postanowienie
umorzone
COPERNICUS Podmiot Leczniczy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym przez Zamawiającego – Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na dostawę wyrobów ginekologicznych, laryngologicznych oraz innych wyrobów medycznych (nr ref.: D10.251.42.M.2023) , ogłoszonym w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 26.05.2023 r....

KIO 682/22

25.03.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
COPERNICUS Podmiot Leczniczy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

zachodzą przesłanki umożliwiające umorzenie postępowania odwoławczego na posiedzeniu niejawnym i, zgodnie z przepisem art. 522 ust. 3 i art. 568 pkt 1 i 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, orzekła jak w sentencji. O kosztach postępowania odwoławczego orzeczono na podstawie art. 574 i art. 575 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz § 2 ust. 1 pkt 2 i § 9 ust. 1 pkt 2 lit. b rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r....

KIO 1234/19

15.07.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
COPERNICUS Podmiot Leczniczy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

Zamawiający - COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na okres 12 miesięcy” Przedmiot zamówienia został podzielony na 93 pakiety. Sygnatura sprawy: D10.251.13.C.2019....