Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

8 orzeczeń w bazie

KIO 1296/25

18.04.2025 postanowienie
umorzone
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych w Warszawie
Meritum

Zgodnie z art. 521 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający do czasu otwarcia rozprawy może wnieść odpowiedź na odwołanie, w której zgodnie z ust. 2 tegoż przepisu ustosunkowuje się do treści odwołania, wskazuje twierdzenia i dowody na uzasadnienie swoich wniosków lub w celu odparcia wniosków i twierdzeń powołanych w odwołaniu. Z kolei w świetle brzmienia art. 523 ust....

KIO 152/25

31.01.2025 postanowienie
postanowienie
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych w Warszawie
Meritum

Zamawiający – Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych w Warszawie [dalej „Zamawiający”] prowadzi postępowanie na zawarcie umowy ramowej na świadczenie usług do sieci Internet (znak postępowania: 2611.13.2024.EB) . Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 13 września 2024 r. pod numerem 551980-2024. W dniu 16 stycznia 2025 r. wykonawca Polkomtel Sp. z o.o....

KIO 3398/24

21.10.2024 wyrok
uwzględnione
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych w Warszawie
Meritum

Art. 16 ustawy Pzp stanowi, że Zamawiający przygotowuje i przeprowadza postępowanie o udzielenie zamówienia w sposób: 1) zapewniający zachowanie uczciwej konkurencji oraz równe traktowanie wykonawców; 2) przejrzysty; 3) proporcjonalny. Art. 226 ust. 1 Pzp stanowi, że Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: 5) jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia; Art. 239 ust....

KIO 2080/24

25.06.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych w Warszawie
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie czyni zadość wymogom proceduralnym zdefiniowanym w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, to jest odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Izba stwierdziła skuteczność przystąpienia do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego wykonawcy Integrated Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Odwołujący w dniu 20 czerwca 2024 r....

KIO 3719/23 | KIO 3731/23

29.12.2023 postanowienie
umorzone
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych w Warszawie
Meritum

Izba stwierdziła, że oba odwołania czynią zadość wymogom proceduralnym zdefiniowanym w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, tj. nie zawierają braków formalnych oraz został uiszczony od nich wpis. Izba ustaliła, ‎ że nie zaistniały przesłanki określone w art. 528 ustawy Pzp, które skutkowałyby odrzuceniem któregokolwiek z odwołań....

KIO 3311/23

16.11.2023 postanowienie
umorzone
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych w Warszawie
Meritum

Podzielając stanowisko odwołującego skład orzekający rozpatrując sprawę na podstawie stanu rzeczy ustalonego w toku postępowania odwoławczego (vide art. 552 ustawy pzp), stoi na stanowisku, że wobec dokonania przez zamawiającego czynności unieważnienia postępowania, postępowanie odwoławcze, wobec braku przedmiotu zaskarżenia, stało się bezprzedmiotowe....

KIO 2795/23

06.10.2023 postanowienie
umorzone
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych w Warszawie
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie czyni zadość wymogom proceduralnym zdefiniowanym w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, to jest odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Izba ustaliła, że nie zaistniały przesłanki określone w art. 528 ustawy pzp, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania....

KIO 1016/23

19.04.2023 postanowienie
umorzone
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych w Warszawie
Meritum

Zamawiający – Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych w Warszawie - prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu ograniczonego , którego przedmiotem jest ,,Naprawy, serwisowania oraz diagnostyka po okresie gwarancji dla terminali VSAT SatPack Fly Away 1.8. ", numer referencyjny: 2612.5.2023.IT ” . Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 8 marca 2023 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2023/S 048-140413....