Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

47 orzeczeń w bazie

KIO 791/26

20.03.2026 postanowienie
umorzone
Centrum e-Zdrowia
Meritum

Zamawiający – Skarb Państwa - Centrum e-Zdrowia z siedzibą w Warszawie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą „Zaplanowanie, przygotowanie i realizacja kampanii informacyjnopromocyjnej upowszechniającej produkty ‎ e-zdrowia powstałe lub rozwijane w ramach projektu e-Zdrowie KPO”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 3 listopada 2025 roku pod numerem S 211/2025 nr 725561-2025....

KIO 379/26

02.03.2026 postanowienie
zwrócone
Centrum e-Zdrowia
Meritum

W dniu 26 stycznia 2026 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcy Onwelo Sp. z o.o., ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: dostawę, wdrożenie oraz utrzymanie Modeli Sztucznej Inteligencji (SI) analizujących dane obrazowe (DICOM) i dostarczających wyniki działania wraz z integracją z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) oraz przeprowadzeniem instruktaży stanowiskowych ‎ i wsparciem użytkown...

KIO 5781/25

28.01.2026 postanowienie
zwrócone
Centrum e-Zdrowia
Meritum

W dniu 22 grudnia 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie Eyzee S.A., al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: „Świadczenie usług z zakresu wsparcia informatycznego Centrum e-Zdrowia - Obszar 6 – Zarządzanie i wsparcie projektowe – Część I - 2 Analityków Biznesowo-Systemowych, Część II - 1 Analityk Biznesowo-Systemowy”, znak sprawy: ZPRZ.270.299.2025....

KIO 5086/25

08.01.2026 postanowienie
umorzone
Centrum e-Zdrowia
Meritum

Zgodnie z treścią art. 522 ust. 1 ustawy PZP „W przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca....

KIO 5098/25

08.01.2026 postanowienie
umorzone
Centrum e-Zdrowia
Meritum

Izba stwierdza, że odwołanie można cofnąć w każdym czasie do zamknięcia rozprawy. Cofnięcie odwołania przez Odwołującego – zgodnie z art. 568 pkt 1 ustawy PZP oraz § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 31 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. z 2020 r., poz. 2453) – oznacza, że postępowanie odwoławcze należy umorzyć. Na podstawie § 9 ust. 1 pkt 3 lit....

KIO 5067/25

08.01.2026 postanowienie
umorzone
Centrum e-Zdrowia
Meritum

Zamawiający Centrum e-Zdrowia prowadzi postępowanie o udzielnie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Zakup macierzy dla Centrum e-Zdrowia." Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 03 listopada 2025 roku w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej OJ S 211/2025 pod numerem 724913-2025 . 12 listopada 2025 roku Odwołujący Computex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k....

KIO 5100/25

08.01.2026 postanowienie
umorzone
Centrum e-Zdrowia
Meritum

Art. 568 ustawy PZP stanowi, że Izba umarza postępowania odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku: 1) cofnięcia odwołania, 2) stwierdzenia, że dalsze postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne. Jednocześnie zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy PZP Odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy, natomiast w myśl art. 520 ust....

KIO 5074/25

08.01.2026 postanowienie
umorzone
Centrum e-Zdrowia
Meritum

Zamawiający Centrum e-Zdrowia prowadzi postępowanie o udzielnie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Zakup macierzy dla Centrum e-Zdrowia." Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 03 listopada 2025 roku w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej OJ S 211/2025 pod numerem 724913-2025 . 13 listopada 2025 roku Odwołujący Integrale IT sp. z o.o. wniósł odwołanie i zarzucił Zamawiającemu naruszenie: - art....

KIO 5041/25

08.01.2026 postanowienie
umorzone
Centrum e-Zdrowia
Meritum

Zamawiający Centrum e-Zdrowia prowadzi postępowanie o udzielnie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Zakup macierzy dla Centrum e-Zdrowia." Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 03 listopada 2025 roku w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej OJ S 211/2025 pod numerem 724913-2025 . 12 listopada 2025 roku Odwołujący indata.systems sp. z o.o. wniósł odwołanie i zarzucił Zamawiającemu naruszenie: - art....

KIO 5075/25 | KIO 5076/25

30.12.2025 postanowienie
umorzone
Centrum e-Zdrowia
Meritum

Na skutek cofnięcia odwołań wystąpiła przesłanka do umorzenia postępowania odwoławczego w sprawie o sygn. akt KIO 5075/25 oraz KIO 576/25, o której mowa w art. 520 ust. 1 i 2 oraz art. 568 pkt 1 ustawy Pzp. Stosownie do treści art. 520 ust. 1 ustawy Pzp, odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby (art. 520 ust. 2 ustawy Pzp). Z kolei w myśl art....