Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 4085/24

26.11.2024 wyrok
oddalone
Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu
Meritum

Izba stwierdziła, że nie wystąpiła żadna z przesłanek wskazanych w art. 528 ustawy Pzp, których skutkiem jest odrzucenie odwołania. Izba stwierdziła, że Odwołujący wykazał spełnienie przesłanek z art. 505 ust. 1 ustawy Pzp, zarówno posiadania interesu w uzyskaniu zamówienia oraz możliwości poniesienia szkody ‎ w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy. Do postępowania odwoławczego, w terminie przewidzianym w art. 525 ust....

KIO 615/24

13.03.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu
Meritum

Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu , zwane dalej „Zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605, ze zm.), zwanej dalej „ustawą PZP”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „dostawę systemu do zarządzania badaniami wraz ze sprzętem serwerowym, wdrożeniem, migracją danych ‎ i szkoleniami na potrzeby Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i H...

KIO 740/23 | KIO 743/23 | KIO 745/23

11.04.2023 wyrok
oddalone
Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu
Meritum

KIO 740/23; KIO 743/23; KIO 745/23 Przystępując do rozpoznania odwołań, Izba ustaliła wystąpienie przesłanek z art. 505 ust. 1 ustawy Pzp, tj. istnienie po stronie Odwołujących interesu w uzyskaniu zamówienia oraz możliwości poniesienia przez Odwołujących szkody w wyniku kwestionowanych czynności zamawiającego. Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek ustawowych skutkujących odrzuceniem odwołań, wynikających z art. 528 ustawy Pzp....

KIO 1345/22

06.06.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu
Meritum

Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu (dalej: „Zamawiający”) prowadzi, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej: „Pzp”), postępowanie o udzielenie zamówienia pn. „Budowa szpitala onkologicznego we Wrocławiu”, numer referencyjny: ZP/PN/41/22/RN/AW. Wartość zamówienia przekracza progi unijne, o jakich stanowi art. 3 Pzp. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 10 maja 2022 r....

KIO 1348/22

06.06.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu
Meritum

Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu (dalej: „Zamawiający”) prowadzi, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej: „Pzp”), postępowanie o udzielenie zamówienia pn. „Budowa szpitala onkologicznego we Wrocławiu”, numer referencyjny: ZP/PN/41/22/RN/AW. Wartość zamówienia przekracza progi unijne, o jakich stanowi art. 3 Pzp. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 10 maja 2022 r....