Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 2228/13

30.09.2013 wyrok
oddalone
Gmina Kołaki Kościelne
Meritum

Odwołanie zostało wniesione w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907) [dalej ustawa Pzp] w trybie przetargu nieograniczonego, przez Zamawiającego - Gmina Kołaki Kościelne, którego przedmiotem jest „Budowa przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Kołaki Kościelne.” Odwołujący – Andrzej S....

KIO 291/14|KIO 295/14

wyrok
oddalone
Gmina Kołaki Kościelne
Meritum

wyra one w przywołanym przez przystępującego wyroku z dnia 30 września 2013 r. w sprawie o sygn. akt KIO 2228/13, uznając e pismo podmiotu wydającego raport nie mo e zastępować samego raportu (częściowo albo całkowicie). e pismo to stanowi jedynie Skład orzekający Izby nie podziela nadto poglądu, sam Raport o kwestii wyjaśnienie treści przedmiotowego Raportu, poniewa zbiornika/zbiorników z innego materiału/materiałów ni poddawany testom zbiornik betonowy nawet nie wspomina....