Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 2193/23

02.08.2023 postanowienie
umorzone
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
Meritum

Zamawiający: Gmina Miejska Lidzbark Warmiński prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na usługi pn. „Świadczenie usług żywienia na potrzeby: Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałem Przedszkolnym, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lidzbarku Warmińskim”, ogłoszonego w dniu 17 lipca 2023 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych nr 2023/BZP 00310130/01, nr referencyjny: GK.271.15.2023.2023 Nr pozycji: 2023/BZP Odwołujący :   JOL-MARK spółka z o. o. z/s w Gliwi...

KIO 1606/23

20.06.2023 wyrok
uwzględnione
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
Meritum

Odwołanie nie zawiera braków formalnych. W pis w prawidłowej wysokości został wniesiony w ustawowym terminie. N ie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania, o których mowa w art. 528 Pzp. W ocenie Izby Odwołujący legitymuje się uprawnieniem do skorzystania w przedmiotowym postępowaniu ze środków ochrony prawnej. Zostały bowiem wypełnione przesłanki, o których mowa w art. 505 ust. 1 Pzp. Następnie Izba ustaliła: Pismem z 26.04.2023 r....

KIO 518/20

04.06.2020 wyrok
uwzględnione
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
Meritum

Na wstępie Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołania. Izba oceniła, że Odwołujący posiada interes w uzyskaniu zamówienia oraz możliwość poniesienia szkody w związku z ewentualnym naruszeniem przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp, czym wypełnił materialnoprawną przesłankę dopuszczalności odwołania, o której mowa w art. 179 ust. 1 ustawy Pzp....

IX Ca 724/08

15.12.2008 wyrok
postanowienie
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na modernizację stadionu sportowego z infrastrukturą w Lidzbarku Warmińskim, którego dotyczy złożone odwołanie i skarga, prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2007r. Nr 223, poz. 1655 ze zmianami), w trybie przetargu nieograniczonego. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych. 26 sierpnia 2008r. pod numerem 200372-2008....

IX Ca 724/08

15.12.2008 wyrok
postanowienie
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na modernizację stadionu sportowego z infrastrukturą w Lidzbarku Warmińskim, którego dotyczy złożone odwołanie i skarga, prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2007r. Nr 223, poz. 1655 ze zmianami), w trybie przetargu nieograniczonego. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych. 26 sierpnia 2008r. pod numerem 200372-2008....