Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 1382/20

08.07.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gmina Wieliszew
Meritum

Zamawiający - Gmina Wieliszew, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliszew w 2020 roku” . Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym UE pod nr 2020/S 063-150957 z dnia 30 marca 2020 r....

KIO 1170/20

07.07.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gmina Wieliszew
Meritum

Zamawiający - Gmina Wieliszew, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliszew w 2020 roku” . Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym UE pod nr 2020/S 063-150957 z dnia 30 marca 2020 r....

KIO 1422/08

18.12.2008 postanowienie
odrzucone
Gmina Wieliszew
Meritum

Zgodnie z art. 4 ust. 2 ustawy z dnia 4 września 2008 r. o zmianie ustawy - Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U.08.171.1058) do protestów wnoszonych od dnia wejścia w życie niniejszej ustawy oraz do wnoszonych w ich następstwie odwołań i skarg, stosuje się przepisy działu VI ustawy zmienianej w art. 1, w brzmieniu nadanym cytowaną ustawą. Ustawa ta weszła w życie w dniu 24 października 2008r....