Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

8 orzeczeń w bazie

KIO 634/25

05.03.2025 postanowienie
umorzone
Miasto Mława
Meritum

Przed otwarciem rozprawy, oświadczeniem złożonym pismem z 4 marca 2025 r. odwołujący wykonawca Linter Energia sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie , cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Izby w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego, przez zamawiającego Miasto Mława , pn. „ Poprawa efektywności energetycznej w Mieście Mława” . Krajowa Izba Odwoławcza na podstawie art....

KIO 96/25

03.02.2025 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Miasto Mława
Meritum

10 stycznia 2025 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej wpłynęło odwołanie wykonawcy Centrum Zaopatrzenia Energetyki Eltast spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Radomiu (dalej jako „Odwołujący”) w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o tytule „Poprawa efektywności energetycznej w Mieście Mława”, prowadzonym przez Miasto Mława (dalej jako „Zamawiający”) na czynności odrzucenia oferty Odwołującego i wyboru oferty najkorzystniejszej oraz na zaniechania wezwania Odwołują...

KIO 1479/24

24.05.2024 wyrok
uwzględnione
Miasto Mława
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest przebudowa ulic: Dalekiej, Reja i Zacisze w Mławie – zadanie realizowane w ramach zadania pod nazwą: „Budowa i przebudowa dróg na terenie Miasta Mława” . Roboty przy przebudowie tych odcinków będą polegały na wykonaniu robót rozbiórkowych, ziemnych, wykonaniu konstrukcji jezdni, wykonaniu zjazdów, nawierzchni chodników, oznakowania pionowego i poziomego, wykonanie kanalizacji deszczowej, oraz usunięci...

KIO 2236/23

10.08.2023 postanowienie
umorzone
Miasto Mława
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 1 ustawy Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w ter...

KIO 2486/22

07.10.2022 wyrok
oddalone
Miasto Mława
Meritum

Izba stwierdziła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 528 ustawy PZP. Ponadto Izba ustaliła, że Odwołujący posiada interes we wniesieniu odwołania wynikający z art. 505 ustawy PZP. Izba postanowiła dopuścić do udziału w postępowaniu odwoławczym wykonawcę KRUSZ- BET PLUS Sp. z o. o. Sp. k., zgłaszającego przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego....

KIO 424/21

22.02.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Miasto Mława
Meritum

Zamawiający: Miasto Mława reprezentowane przez Burmistrza Miasta Mława prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Miasta Mława, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z określonych nieruchomości położonych na terenie Miasta Mława, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne wraz z prowadzeniem i utrzymaniem PSZOK oraz dostarczaniem worków ....

KIO 483/16|KIO 490/16|KIO 491/16

wyrok
oddalone
Miasto Mława
Meritum

W pierwszej kolejności Izba była zobowiązana zbadać, czy Odwołującemu w każdej z rozpoznawanych spraw, w świetle przepisu art. 179 ust. 1 ustawy Pzp, przysługiwało prawo wniesienia odwołania w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym przez Zamawiającego. Jak ustaliła Izba, zgodnie z informacją zawartą w piśmie z dnia 25 marca 2016 r....

KIO 483/16|KIO 490/16|KIO 491/16

wyrok
oddalone
Miasto Mława
Meritum

W pierwszej kolejności Izba była zobowiązana zbadać, czy Odwołującemu w każdej z rozpoznawanych spraw, w świetle przepisu art. 179 ust. 1 ustawy Pzp, przysługiwało prawo wniesienia odwołania w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym przez Zamawiającego. Jak ustaliła Izba, zgodnie z informacją zawartą w piśmie z dnia 25 marca 2016 r....