Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 3131/24

04.10.2024 postanowienie
Miasto Szczecinek
Meritum

Wniesione odwołanie dotyczy: Rekultywacji jeziora Trzesiecko w 2024r. Wewnętrzny identyfikator: I.271.12.2024. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 2024-07-10 w BZP; 2024/BZP 00406476. W dniu 02-10-2024 zamawiający unieważnił postępowanie przetargowe na mocy art.255 pkt 5 ustawy Pzp, powiadamiając wykonawców oraz Krajową Izbę Odwoławczą, wnosząc o umorzenie postępowania odwoławczego na mocy art.568 pkt 2 ustawy Pzp, jako zbędnego lub niedopuszczalnego....

KIO 1242/23

19.05.2023 wyrok
uwzględnione
Miasto Szczecinek
Meritum

Zamawiający prowadzi Postępowanie z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej jako „Pzp”) w trybie podstawowym, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy, a następnie zamawiający wybiera najkorzystniejszą ofertę bez przeprowadzenia negocjacji. Wartość zamówienia nie przekracza progów unijnych, o których mowa w art. 3 ust. 1 Pzp....

KIO 516/23

07.03.2023 postanowienie
umorzone
Miasto Szczecinek
Meritum

Miasto Szczecinek, zwane dalej „Zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz. U. z 2022 r., poz. 1710), zwanej dalej „ustawą Pzp”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia na „Naprawę i konserwację urządzeń elektrycznych oświetlenia ulic Miasta Szczecinek od marca 2023 r....