Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 692/25

13.03.2025 postanowienie
umorzone
Miejskie Zakłady Autobusowe sp. z o.o.
Meritum

Miejskie Zakłady Autobusowe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą „Utrzymanie czystości autobusów oraz sprzątanie obiektów i terenów”. Do ww. postępowania o udzielenie zamówienia zastosowanie znajdują przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) dalej: „ustawa Pzp”....

KIO 2073/24

03.07.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Miejskie Zakłady Autobusowe sp. z o.o.
Meritum

Zgodnie z art. 521 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający do czasu otwarcia rozprawy może wnieść odpowiedź na odwołanie, w której zgodnie z ust. 2 tegoż przepisu ustosunkowuje się do treści odwołania, wskazuje twierdzenia i dowody na uzasadnienie swoich wniosków lub w celu odparcia wniosków i twierdzeń powołanych w odwołaniu. Z kolei w świetle brzmienia art. 523 ust....

KIO 2246/23

08.08.2023 postanowienie
umorzone
Miejskie Zakłady Autobusowe sp. z o.o.
Meritum

Miejskie Zakłady Autobusowe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 1710, dalej: Pzp) postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Całodobowa ochrona osób i mienia w Oddziałach Zamawiającego”, numer: 67/NC/LB/22 , zwane dalej postępowaniem. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 19 lipca 2023 r....

KIO 701/11

13.04.2011 wyrok
uwzględnione
Miejskie Zakłady Autobusowe sp. z o.o.
Meritum

Rozdział 3. SIWZ Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 168 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich: - część I obejmującą 20 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich klasy MIDI, - część II obejmującą 36 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich klasy MAXI, - część III obejmującą 112 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich przegubowych. Punkt 7. Każdy autobus musi spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r....

KIO 1837/16

wyrok
oddalone
Miejskie Zakłady Autobusowe sp. z o.o.
Meritum

Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego odbywa się, w myśl art.22 ustawy zmieniającej ustawę pzp, według stanu prawnego sprzed wejścia w życie ostatniej zmiany ustawy pzp, to jest według stanu prawnego sprzed dn. 28 lipca 2016r. Zmiana ustawy pzp została ogłoszona w Dzienniku Ustaw z dnia 13 lipca 2016 roku pod poz. 1020, w którym opublikowano ustawę z dnia 22 czerwca 2016 roku o zmianie ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw....

KIO 1837/16

wyrok
oddalone
Miejskie Zakłady Autobusowe sp. z o.o.
Meritum

Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego odbywa się, w myśl art.22 ustawy zmieniającej ustawę pzp, według stanu prawnego sprzed wejścia w życie ostatniej zmiany ustawy pzp, to jest według stanu prawnego sprzed dn. 28 lipca 2016r. Zmiana ustawy pzp została ogłoszona w Dzienniku Ustaw z dnia 13 lipca 2016 roku pod poz. 1020, w którym opublikowano ustawę z dnia 22 czerwca 2016 roku o zmianie ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw....