Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 5363/25

19.01.2026 postanowienie
umorzone
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. „ Dostawa urządzeń wraz z systemem zarządzania na potrzeby modernizacji szkolnych sieci dostępowych w ramach umowy ramowej ”, nr referencyjny: ZZOSE.2611.39.2025.350.DTR[KPO] ogłoszono w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej z 16 września 2025 r., numer wydania Dz.U. S: 177/2025., numer publikacji ogłoszenia: 603292-2025 15 grudnia 2025 r....

KIO 2983/23

23.10.2023 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Odwołanie wniesione dniu 9 października 2023 r. przez wykonawcę Limitless Technologies Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (dalej: „Odwołujący”) wobec czynności odrzucenia oferty Odwołującego w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie pn....

KIO 1906/23|KIO 1907/23

28.07.2023 wyrok
oddalone
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Odwołania nie zasługują na uwzględnienie.   Izba stwierdziła, że Odwołujący wykazał posiadanie legitymacji uprawniającej do wniesienia odwołania, stosownie do dyspozycji art. 505 ust. 1 Pzp. Wykonawca: SUNTAR Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przystąpił do postępowania odwoławczego w sprawie o sygn. akt KIO 1906/23 i KIO 1907/23 po stronie Zamawiającego. Zgłoszenie przystąpień jest zgodne z wymaganiami art. 525 ust. 1-3 Pzp. Wykonawca: MBA System Sp. z o.o....

KIO 610/22

25.03.2022 wyrok
oddalone
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Odwołanie nie zasługiwało na uwzględnienie. Izba stwierdziła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 528 Pzp i skierowała sprawę na rozprawę. Ponadto Izba ustaliła, że Odwołujący posiada interes we wniesienia odwołania wynikający z art. 505 Pzp. Izba dopuściła do udziału w postępowaniu wykonawcę ELTERIS sp. z o.o....

KIO 612/22

22.03.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Izba działając na podstawie art. 520, art. 568 pkt 1 oraz art. 553 ust. 1 zdanie drugie Pzp postanowiła umorzyć postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie. Złożenie oświadczenia przez Odwołującego co do wycofania wniesionego odwołania, warunkuje zakończenie postępowania odwoławczego bez konieczności rozpoznawania zarzutów i merytorycznego stanowiska Izby. Odwołujący podejmuje bowiem decyzję o ostatecznym zaniechaniu kontynuowania sporu przed Izbą....

KIO 1723/21

08.07.2021 wyrok
oddalone
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych Urządzeń i Oprogramowania zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, instalacji oraz uruchomienie pod postacią zestawów MPK (szafka + 16 laptopów wraz z oprogramowaniem) do 100 szkół rozlokowanych na terenie całego kraju. W pkt XI.2. specyfikacji warunków zamówienia (dalej: „swz”) zamawiający wskazał: Ofertę należy sporządzić w języku polskim....

KIO 273/20

25.02.2020 wyrok
oddalone
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Na wstępie Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołania. Izba oceniła, że Odwołujący posiada interes w uzyskaniu zamówienia oraz możliwość poniesienia szkody w związku z ewentualnym naruszeniem przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp, czym wypełnił materialnoprawną przesłankę dopuszczalności odwołania, o której mowa w art. 179 ust. 1 ustawy Pzp....