Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 61/26

11.03.2026 wyrok
oddalone
PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna Centrum Realizacji Inwestycji
Meritum

Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek ustawowych skutkujących odrzuceniem odwołania, wynikających z art. 528 Pzp. Przystępując do rozpoznania odwołania, Izba ustaliła wystąpienie przesłanek z art. 505 ust. 1 Pzp, tj. istnienie po stronie odwołującego interesu w uzyskaniu zamówienia oraz możliwości poniesienia przez niego szkody w wyniku kwestionowanych czynności zamawiającego....

KIO 5630/25|KIO 5632/25

09.03.2026 wyrok
oddalone
PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna Centrum Realizacji Inwestycji
Meritum

stanowisko odwołującego Mirbud nie zasługuje na uwzględnienie, a tym samym zarzut 6 odwołania podlega oddaleniu. Decyzja środowiskowa, jak wynika z art. 82 powołanej wyżej ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie określa warunki realizacji przedsięwzięcia, które mają zapewnić ochronę środowiska....

KIO 5630/25 | KIO 5632/25

09.03.2026 wyrok
oddalone
PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna Centrum Realizacji Inwestycji
Meritum

stanowisko odwołującego Mirbud nie zasługuje na uwzględnienie, a tym samym zarzut 6 odwołania podlega oddaleniu. Decyzja środowiskowa, jak wynika z art. 82 powołanej wyżej ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie określa warunki realizacji przedsięwzięcia, które mają zapewnić ochronę środowiska....

KIO 881/20|KIO 931/20

10.06.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna Centrum Realizacji Inwestycji
Meritum

Zamawiający - PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna Centrum Realizacji Inwestycji z siedzibą w Warszawie - prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą „Prace na linii kolejowej nr 7 Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk na odcinku Warszawa - Otwock - Dęblin - Lublin, etap II” odcinek Warszawa Wschodnia Osobowa - Warszawa Wawer” Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej z dnia 14 kwietnia 20...