Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 1333/20

16.07.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Polskie Radio Spółka Akcyjna
Meritum

Zamawiający - Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie prowadzi postępowanie 0 udzielenie zamówienia publicznego pn. „Zakup albo modernizacja systemu ERP” znak sprawy: BZP.B5.19.2020, zwane dalej „Postępowaniem”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej z dnia 3 czerwca 2020 roku pod numerem 2020/S 106-256133. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r....

KIO 1277/19

19.07.2019 wyrok
uwzględnione
Polskie Radio Spółka Akcyjna
Meritum

Zamawiający, działając zgodnie z art. 92 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2018r., poz. 1986 ze zm.), zwanej dalej ustawą pzp, informuje o wyborze oferty najkorzystniejszej, za którą została uznana oferta złożona przez Studiotech Poland S p. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Bażancia 53, 02-892 Warszawa. Jednocześnie, działając na podstawie art. aft. 92 ust....