Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 3220/23

06.11.2023 postanowienie
umorzone
Powiat Kolski – Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie: „Budowa Północnej Obwodnicy Koła w ciągu drogi powiatowej nr 3205P” – numer postępowania: PZD.EU.1.2023 Ogłoszenie o zamówieniu: w Dz. Urz. U. E. 2023/S 165-520978 z 29-08-2023r. Zamawiający w dniu 31 października 2023r. przekazał wykonawcom, przez opublikowanie na platformie zakupowej, wezwania przystąpienia do postępowania odwoławczego....

KIO 2361/23

26.09.2023 wyrok
uwzględnione
Powiat Kolski – Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
Meritum

Izba nie stwierdza podstaw do odrzucenia odwołania w myśl brzmienia art.528 Pzp, a w szczególności co do terminu wniesienia odwołania, z uwzględnieniem uzasadnienia odwołania („29.08.2023 r. - opublikowane zostało ogłoszenie o przedmiotowym zamówieniu, Wartość zamówienia w niniejszym postępowaniu jest wyższa od progów unijnych. Odwołujący składając odwołanie w dniu 07.09.2023 r. czyni zadość wymaganiom art. 515 ust. 2 pkt 1 Ustawy PZP, tj....

KIO 2631/23

26.09.2023 wyrok
uwzględnione
Powiat Kolski – Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
Meritum

Izba nie stwierdza podstaw do odrzucenia odwołania w myśl brzmienia art.528 Pzp, a w szczególności co do terminu wniesienia odwołania, z uwzględnieniem uzasadnienia odwołania („29.08.2023 r. - opublikowane zostało ogłoszenie o przedmiotowym zamówieniu, Wartość zamówienia w niniejszym postępowaniu jest wyższa od progów unijnych. Odwołujący składając odwołanie w dniu 07.09.2023 r. czyni zadość wymaganiom art. 515 ust. 2 pkt 1 Ustawy PZP, tj....