Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 2287/15

02.11.2015 wyrok
uwzględnione
Sąd Okregowy w Warszawie
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu. Przetarg ograniczony Sekcja II: Przedmiot zamówienia II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą: Przebudowa budynku położonego przy ul. Poligonowej 3 w Warszawie dla potrzeb Sądu Okręgowego Warszawa - Praga w Warszawie. II.1.5) Krótki opis zamówienia lub zakupu 19 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy budynku o powierzchni netto ok. 22500 m2 położonego przy ul....

KIO 921/15

19.05.2015 wyrok
oddalone
Sąd Okregowy w Warszawie
Meritum

Zarzuty: • zaniechania wezwania przystępującego do złożenie wyjaśnień w trybie art. 90 ust. 1 ustawy Pzp, a w konsekwencji niewłaściwej oceny oferty przystępującego oraz przyjęcia, że oferta przystępującego nie zawiera rażąco niskiej ceny, KIO 921/15 8 • zaniechania odrzucenia oferty przystępującego na podstawie art. 89 ust....