Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

1 orzeczeń w bazie

KIO 1021/26|KIO 1023/26|KIO 1028/26

10.04.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Babimost
Meritum

Zamawiający: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Babimost prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Babimost w roku 2026” w podziale na Pakiety. Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w Dzienniku Urzędowym UE: 728011-2025 Data publikacji: 4 listopada 2025 r. Sygn. akt KIO 1021/26 Odwołujący: Konsorcjum: FHU Drwale-24 M.K., ul....