Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 1190/26 | KIO 1191/26

23.04.2026 wyrok
oddalone
Skarb Państwa Prokuratura Krajowa
Meritum

Krajowa Izba Odwoławcza stwierdziła, że odwołujący posiada interes w uzyskaniu przedmiotowego zamówienia, kwalifikowany możliwością poniesienia szkody w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy, o których mowa w art. 505 ust. 1 ustawy Pzp, co uprawniało go do złożenia odwołania. Izba stwierdziła, że nie zachodzą przesłanki do odrzucenia odwołania....

KIO 20/26

13.02.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa Prokuratura Krajowa
Meritum

Przed otwarciem rozprawy (pismem z 12 lutego 2026 roku), odwołujący wykonawca NETIA S.A. z siedzibą w Warszawie , cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Izby ‎ w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego Skarb Państwa Prokuratura Krajowa ‎ z siedzibą w Warszawie , w trybie przetargu nieograniczonego, pn.: „ Zakup usług transmisji danych dla jednostek organizacyjnych prokuratury ” . Krajowa Izba Odwoławcza na podstawie art....

KIO 38/26

13.02.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa Prokuratura Krajowa
Meritum

Przed otwarciem rozprawy (pismem z 13 lutego 2026 roku), odwołujący wykonawca ‎ T-Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie , cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Izby ‎ w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego Skarb Państwa Prokuratura Krajowa ‎ z siedzibą w Warszawie , w trybie przetargu nieograniczonego, pn.: „ Zakup usług transmisji danych dla jednostek organizacyjnych prokuratury ” . Krajowa Izba Odwoławcza na podstawie art....