Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 4241/25

13.11.2025 postanowienie
umorzone
Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o. w restrukturyzacji
Meritum

Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o. w restrukturyzacji, zwany dalej „zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj.: z dnia 14 lipca 2023 r., Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na „Dostawę materiałów opatrunkowych, preparatów dezynfekcyjnych i materiałów szewnych”- pakiet (część) 13. Ogłoszenie o zamówieniu zost...

KIO 1168/22

09.05.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o. w restrukturyzacji
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoł...