Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

8 orzeczeń w bazie

KIO 1093/26

13.04.2026 wyrok
uwzględnione
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych....

KIO 4819/24

17.01.2025 wyrok
oddalone
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Meritum

Odwołujący bezpodstawnie zarzucili Zamawiającemu naruszenie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy pzp przez zaniechanie odrzucenia oferty Przystępujących jako niezgodnej z warunkami tego zamówienia. Art. 226 ust. 1 pkt 5 pzp nakazuje zamawiającemu odrzucenie oferty, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia, przez które – według definicji zawartej w art....

KIO 3259/24

01.10.2024 wyrok
oddalone
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Meritum

Izba stwierdziła, że w zakresie zarzutów podniesionych w odwołaniu nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania, odwołanie nie zawierało braków formalnych i mogło zostać rozpoznane merytorycznie. Izba ustaliła, że Wykonawca wnoszący odwołanie wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej....

KIO 2675/24

08.08.2024 postanowienie
postanowienie
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Meritum

Szpital Wojewódzki im. dr. L.R. w Suwałkach (dalej: „Zamawiający”) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm. - dalej „ustawa Pzp”) w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Dostawa endoprotez, implantów ortopedycznych, systemów do stabilizacji kręgosłupa, materiałów zespalających złamania kości wraz z udostępnieniem instrumentarium”, numer referencyjny: 24/PN/WU/2024....

KIO 392/23

21.02.2023 postanowienie
umorzone
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Meritum

postanowienia z dnia 21 lutego 2023 r. w sprawie o sygn. akt: KIO 392/23 Zamawiający – Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach, ul. Szpitalna 60, 16-400 Suwałki, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Modernizacja i przebudowa Oddziału Chorób Zakaźnych wraz z zakupem i instalacją szpitalnej poczty pneumatycznej w Szpitalu Wojewódzkim im. dr....

KIO 3110/20

10.12.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Meritum

Odwołujący – Jol-Mark Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 10 grudnia 2020 r., przed otwarciem rozprawy, cofnął odwołanie wniesione 27 listopada 2020 r. w postępowaniu ‎ o udzielenie zamówienia publicznego na „kompleksową usługę żywienia pacjentów Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach wraz z dzierżawą kuchni ‎ i prowadzeniem bufetu”, prowadzonym przez Szpital Wojewódzki im. dr....

KIO 68/15

26.01.2015 wyrok
oddalone
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Meritum

Skład orzekający Izby dopuścił w niniejszej sprawie w szczególności następujące dowody z dokumentacji przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienie publicznego: 1. Protokół postępowania w trybie przetargu nieograniczonego (dalej „Protokół”). 2. Ogłoszenie o zamówieniu w dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (2014/S 237-417303). 3. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia (dalej nadal „SIWZ”). 4. Oferta przystępującego. 5. Oferta Kretingos maistas. 6....

KIO 62/15

26.01.2015 wyrok
oddalone
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Meritum

Skład orzekający Izby dopuścił w niniejszej sprawie w szczególności następujące dowody z dokumentacji przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: 1. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia (dalej nadal „SIWZ”). 2. Ubezpieczenie poręczenia wykonania zobowiązań umownych z dnia 12 grudnia 2014 r. (wystawca – BTA Insurance Company, Litwa, Wilno) w języku litewskim wraz z tłumaczeniem na język polski. 3. Zawiadomienie z dnia 2 stycznia 2015 r....