Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 814/26

01.04.2026 postanowienie
zwrócone
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Meritum

W dniu 23 lutego 2026 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcy Damavik sp. z o.o., ul. Wiejska 5, 32-600 Oświęcim zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: wykonanie usługi w zakresie przeglądów stanu technicznego oraz z czynności konserwacyjnych placów zabaw, (...) zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy w latach 2026-2027. Numer referencyjny: TZ.PNK.260.57.2025 ....

KIO 348/25

14.02.2025 wyrok
oddalone
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Meritum

Izba ustaliła, że nie zaszła żadna z przesłanek, o których stanowi art. 528 ustawy Pzp, s kutkujących odrzuceniem odwołania.  Izba dokonała również badania spełnienia przez odwołującego przesłanek określonych w art. 505 ustawy Pzp, to jest kwestii posiadania przez niego legitymacji do wniesienia odwołania uznając, że jego i nteres we wniesieniu odwołania przejawia się w następujący sposób....

KIO 186/25

10.02.2025 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Meritum

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy (dalej „zamawiający”) prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości poniżej progów unijnych, o których mowa w art. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz....

KIO 1296/24

30.04.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Meritum

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy zwany dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy z dnia z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm....

KIO 125/22

31.01.2022 wyrok
uwzględnione
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do tych nieruchomości, administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, znajdujących się w VI rejonach administracyjnych. Niniejsze postępowanie odwoławcze dotyczy jednej z części postępowania, tj. Rejonu I DOM Służewiec. W pkt 17.1. swz zamawiający wskazał sposób obliczenia ceny: 17.1....