Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 967/14

30.05.2014 wyrok
uwzględnione
Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający – Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. z siedzibą w Żarach – prowadzi na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. Dostawa kruszarki do betonu w ramach zamówienia publicznego na „Dostawy sprzętu i wyposażenia do zakładu zagospodarowania odpadów w Marszowie w ramach Projektu „Gospodarka odpadami w obrębie powiatów żarskiego i żagańskiego”....

KIO 465/12

26.03.2012 wyrok
oddalone
Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o.
Meritum

Sygn. akt: KIO 465/12 Na wstępie Izba ustaliła, że Odwołujący – jako wykonawca, który złożył najkorzystniejszą ofertę – spełnia określone art. 179 ust. 1 ustawy Pzp przesłanki korzystania ze środków ochrony prawnej, tj. ma interes w uzyskaniu zamówienia, a naruszenie przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp może spowodować poniesienie przez nich szkody, polegającej na nieuzyskaniu zamówienia. Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie....

KIO 865/11

05.05.2011 wyrok
uwzględnione
Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o.
Meritum

Odwołanie o sygn. akt KIO 860/11 nie zasługuje na uwzględnienie. Izba uznała, że odwołanie o sygn. akt KIO 865/11 podlega uwzględnieniu. Izba stwierdziła, iż obaj odwołujący EKOCENTRUM Sp. z o.o. i Konsorcjum firm: ECM Group Polska Sp. z o.o. (lider), Ukrastalkonstrukcja O.S. A. wypełniają przesłanki, określone w art. 179 ust. 1 Pzp, uprawniające do wniesienia odwołania. Konsorcjum ECM złożyło ofertę z najniższą ceną spośród ofert niepodlegających odrzuceniu....