Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 1661/23

05.07.2023 wyrok
uwzględnione
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
Meritum

Izba stwierdziła, że nie zachodzą przesłanki do odrzucenia odwołania, o których stanowi przepis art. 528 ustawy Pzp. Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia nie przekracza kwot określonych ‎ w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych....

KIO 1222/15

25.06.2015 wyrok
oddalone
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
Meritum

Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 roku, poz. 907 ze zm.; dalej: „Pzp” lub „ustawa”), skutkujących odrzuceniem odwołania. Odwołanie zostało złożone do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej 8 czerwca 2015 roku oraz została przekazana w ustawowym terminie kopia odwołania Zamawiającemu, co Strony potwierdziły na posiedzeniu z ich udziałem....

KIO 1809/14

15.09.2014 wyrok
uwzględnione
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
Meritum

Krajowa Izba Odwoławcza stwierdziła, że odwołujący posiada interes w uzyskaniu przedmiotowego zamówienia, kwalifikowany możliwością poniesienia szkody w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy, o których mowa w art. 179 ust. 1 ustawy - Prawo zamówień publicznych, co uprawnia go do złożenia odwołania. 4 Odwołujący wskazał, co następuje....

KIO 2625/12

10.12.2012 wyrok
oddalone
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
Meritum

Na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego, a w szczególności w oparciu o treść dokumentacji postępowania przetargowego, w tym Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, oferty Przystępującego, zawiadomienia o wyniku postępowania z dnia 22 listopada 2012r., wezwania Zamawiającego do wyjaśnienia treści oferty z dnia 29 października 2012r., odpowiedzi Przystępującego na powyższe wezwanie z dnia 31 października 2012r., zawiadomienia o poprawieniu omyłek z dnia 7 listopada 2012r., zgłosz...

KIO 1366/11

12.06.2011 wyrok
uwzględnione
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej z 5 lutego 2011 r. pod nr 2011/S_25-040283, z tym że 3 lutego 2011 r. ogłoszenie o zamówieniu Zamawiający zamieścił w swojej siedzibie oraz na swojej stronie 9 Sygn. akt KIO 1366/11 internetowej (www.zdw.olsztyn.pl), na której udostępnił również s.i.w.z. Wartość zamówienia przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust....

KIO 2108/10

12.10.2010 wyrok
oddalone
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
Meritum

Zarząd Dróg Wojewódzkich Olsztynie Rejon Dróg w Elblągu zwany dalej„zamawiającym” prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia p.n.: Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich przebiegających przez teren województwa w 2012/2013 warmińsko-mazurskiego sezonach 2010/2011, 2011/2012, administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich Elblągu, z podziałem na 7 części – część nr 1....