Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 3174/23

09.11.2023 postanowienie
umorzone
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.
Meritum

W dniu 8 listopada 2023 r. przed dniem wyznaczonej rozprawy, do siedziby Krajowej Izby Odwoławczej wpłynęło pismo zawierające oświadczenie Odwołującego o cofnięciu odwołania. Uwzględniając powyższe Izba, działając na podstawie art. 568 pkt 1 w związku z art.520 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych(t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605), zwanej dalej ustawą Pzp, postanowiła postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie umorzyć. Zgodnie z § 9 ust....

KIO 3139/23

09.11.2023 postanowienie
umorzone
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.
Meritum

W dniu 8 listopada 2023 r. przed dniem wyznaczonej rozprawy, do siedziby Krajowej Izby Odwoławczej wpłynęło pismo zawierające oświadczenie Odwołującego o cofnięciu odwołania. Uwzględniając powyższe Izba, działając na podstawie art. 568 pkt 1 w związku z art.520 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych(t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605), zwanej dalej ustawą Pzp, postanowiła postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie umorzyć. Zgodnie z § 9 ust....

KIO 534/20

29.05.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

KIO 527/20

08.05.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.
Meritum

Zamawiający - Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. z siedzibą w Szczecinie - prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia na wykonanie robót budowlanych pod nazwą „ Poprawa dostępu do portu w Szczecinie w rejonie Basenu Kaszubskiego”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 3 marca 2020 pod nr 2020/S 044-105111. W dniu 13 marca 2020r. Odwołujący - Strabag Sp....