Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

10 orzeczeń w bazie

KIO 1338/26

07.05.2026 wyrok
uwzględnione
Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Meritum

Skład orzekający stwierdził, że odwołanie dotyczy materii określonej w art. 513 ustawy PZP i podlega rozpoznaniu zgodnie z art. 517 ustawy PZP. Izba stwierdziła również, że nie została wypełniona żadna z przesłanek określonych w art. 528 ustawy PZP, których stwierdzenie skutkowałoby odrzuceniem odwołania i odstąpieniem od badania meritum sprawy....

KIO 5862/25

19.02.2026 postanowienie
umorzone
Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Meritum

Zgodnie z art. 520 Pzp odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy, a cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby.     Stosownie do art. 568 pkt 1 Pzp w przypadku cofnięcia odwołania Izba umarza postępowanie odwoławcze w formie postanowienia. Mając powyższe na uwadze Izba postanowiła jak w pkt 1 sentencji. Zgodnie z § 9 ust. 1 pkt 3 lit....

KIO 1573/24

23.05.2024 postanowienie
postanowienie
Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Meritum

W dniu 6 maja 2024 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie ‎ Arbor Meble Sp. z o.o., ul. Hutnicza 125, 85-873 Bydgoszcz zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: „Wykonanie, dostawę i montaż zabudowy meblowej według indywidualnego projektu Zamawiającego oraz gotowych mebli i wyposażenia dla Zespołu Opieki Zdrowotnej ‎ w Bolesławcu. Numer referencyjny: 4/PN/2024 ”....

KIO 612/24

06.03.2024 postanowienie
postanowienie
Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Meritum

W dniu 26 lutego 2024 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej wpłynęło odwołanie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie: Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o., Argenta Sp. z o.o., ATD Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą lidera w Warszawie (dalej jako „odwołujący”) w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r....

KIO 113/24

05.02.2024 wyrok
oddalone
Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie adaptacji pomieszczeń pod dostawę Tomografu Komputerowego - Wykonanie instalacji gazów medycznych na ternie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia, dalej „SWZ”....

KIO 51/24

02.02.2024 wyrok
uwzględnione
Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Meritum

Izba ustaliła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania, odwołanie nie zawierało braków formalnych i mogło zostać rozpoznane merytorycznie. Izba ustaliła, że Wykonawca wnoszący odwołanie wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej....

KIO 3602/23

14.12.2023 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Meritum

Zamawiający - Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Sukcesywne dostawy odczynników do badań biochemiczno- immunochemicznych wraz z dzierżawą sprzętu laboratoryjnego i dwóch zintegrowanych systemów biochemiczno-immunochemicznych oraz wdrożenie systemu”, nr sprawy 46/PN/2023....

KIO 3539/23

08.12.2023 postanowienie
umorzone
Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Meritum

Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu (dalej „Zamawiający”), prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” pn.: „ Adaptacja pomieszczeń pod dostawę Tomografu Komputerowego- wykonanie instalacji gazów medycznych na terenie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu nr 45/PN/2023 ” (dalej “Postępowanie”)....

KIO 3321/23

21.11.2023 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Meritum

Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Sukcesywne dostawy odczynników do wykonywania badań biochemiczno-immunochemicznych, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych wraz z dzierżawą dwóch zintegrowanych systemów biochemiczno-immunochemicznych oraz wdrożenie systemu LIS, dostarczenie sortownika próbek biologicznych, dostarczenie chłodni laboratoryjnych, wirówek laborat...

KIO 105/17

26.01.2017 wyrok
oddalone
Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Meritum

Zespól Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu ul . Jeleniogórska 4; 59-700 Bolesławiec, dalej zwany „Zamawiaj ą cym” prowadzi postepowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego przez w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem s ą „Sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych wg potrzeb Zamawiaj ą cego wraz z dzier ż aw ą analizatorów oraz laboratoryjnego systemu informatycznego." numer referencyjny: 14/laboratorium/16. Odwołanie dotyczy Pakietu IV ....