Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 207/08

20.03.2008 wyrok
oddalone
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Zakład Logistyki Materiałowej
Meritum

Zamawiający – Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Zakład Logistyki Materiałowej, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na zakup dla potrzeb kopalń JSW S.A. spoiw górniczych w łącznej ilości 13 080 ton z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. Postępowanie prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. tj. z 2007 r. Nr 223, poz....

KIO 204/08

20.03.2008 wyrok
oddalone
Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
Meritum

Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Odwołujący ma interes prawny we wnoszonych środkach ochrony prawnej, ponieważ w razie potwierdzenia się zarzutów – opisu przedmiotu zamówienia i kryteriów oceny ofert w sposób utrudniający uczciwą konkurencję, a więc z naruszeniem art. 7 ust. 1, art. 29 ust....

KIO 205/08

20.03.2008 wyrok
oddalone
Zespół Opieki Zdrowotnej
Meritum

są postanowienia SIWZ, na które powołuje się Zamawiający, dotyczące wymogu, aby protest, czy przystąpienie zostały złożone wyłącznie na piśmie. Powyższe zastrzeżenia, znajdujące się w SIWZ, nie są zgodne z obwiązującymi przepisami prawa i jako takie nie mogą wywoływać negatywnych skutków dla wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego, w tym w szczególności w zakresie wnoszenia przez nich środków ochrony prawnej....