Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 560/08

20.06.2008 postanowienie
odrzucone
Powiat Pilski
Meritum

W dniu 2 czerwca 2008r. Józef Kądziołka prowadzący działalność gospodarczą pn. Usługowy Zakład Murarski, 64-830 Margonin, ul. Słowackiego 23, zwany dalej „Odwołującym” złożył protest, który Zamawiający - Powiat Pilski, 64-920 Piła, Al. Niepodległości 33/35 rozstrzygnął pismem z dnia 4 czerwca 2008r. poprzez jego oddalenie (w treści protestu nazwane błędnie „odrzuceniem”). Decyzję tą Odwołujący otrzymał w dniu 4 czerwca 2008r....

KIO 558/08

20.06.2008 postanowienie
odrzucone
RWE Stoen Operator Sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający, tj. RWE Stoen Operator Sp. z o.o. prowadzi postępowanie o zamówienie publiczne w celu zawarcia umowy ramowej na dostawę liczników komunalnych w podziale na pięć części. Ogłoszenie o zamówieniu ukazało się w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej z dnia 5 marca 2008 r. za nr 2008/S 45-062806. W dniu 20 maja 2008 r....

KIO 559/08

20.06.2008 wyrok
oddalone
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu zamieszczone zostało w Dz. U. U. E. 2008/S 34-047 292 z dnia 19.02.2008r. Wartość zamówienia ustalona została na kwotę 4 580 000,00 euro. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania dokumentacji przedprojektowej w zakresie: 1/ rzeczowym – celem określenia stanu infrastruktury i sprecyzowania zakresu przyszłej modernizacji linii, 2/ finansowym – celem przygotowania dokumentów niezbędnych do uzyskania dofinansowania przebudowy linii ze środków Unii Europejskiej. Zamawiając...