Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

V Ca 1554/08

08.09.2008 wyrok
oddalone
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Meritum

Zamawiający - Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę i instalację sprzętu komputerowego w urzędach stanu cywilnego, urzędach gminnych i w siedzibie Zamawiającego na potrzeby Zintegrowanego Systemu Informatycznego PESEL2 (numer sprawy: 17/BAF-VI/PN/07), ogłoszonego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 17 lipca 2007r. pod numerem 2007/S 135-165988....

KIO 883/08

08.09.2008 wyrok
oddalone
Minister Obrony Narodowej na rzecz której działa Agencja Mienia Wojskowego
Meritum

W rozdziale IV lit. f siwz Zamawiający ustalił, że w celu potwierdzenia posiadania niezbędnej wiedzy i doświadczenia wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia powinni wykazać w części 7 realizację dostaw, których przedmiotem jest galanteria skórzana lub z materiału skóropodobnego lub/i rękawice/rękawiczki z dzianiny, skóry lub materiału skóropodobnego, przy czym nie mniej niż 50% wartości tych dostaw powinno dotyczyć produktów wykonanych z dzianiny trudnopalnej o łącznej wartości co najmn...

KIO 883/08

08.09.2008 wyrok
oddalone
Minister Obrony Narodowej na rzecz której działa Agencja Mienia Wojskowego
Meritum

W rozdziale IV lit. f siwz Zamawiający ustalił, że w celu potwierdzenia posiadania niezbędnej wiedzy i doświadczenia wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia powinni wykazać w części 7 realizację dostaw, których przedmiotem jest galanteria skórzana lub z materiału skóropodobnego lub/i rękawice/rękawiczki z dzianiny, skóry lub materiału skóropodobnego, przy czym nie mniej niż 50% wartości tych dostaw powinno dotyczyć produktów wykonanych z dzianiny trudnopalnej o łącznej wartości co najmn...