Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

16 orzeczeń w bazie

KIO 1009/08

07.10.2008 wyrok
oddalone
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Meritum

Skład orzekający Izby w pierwszej kolejności ustalił, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania w trybie art. 187 ust. 4 Pzp. Ustalono również, że Wykonawca wnoszący odwołanie posiadał interes prawny w rozumieniu art. 179 ust. 1 Pzp, uprawniający go do złożenia protestu i odwołania....

KIO 1026/08

07.10.2008 wyrok
oddalone
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
Meritum

odwołania nie zasługują na uwzględnienie. Sygn. akt KIO/UZP 1000/08 Podczas rozprawy Zamawiający oświadczył, iż nie dokonywał żadnych czynności związanych z uwzględnieniem protestu – tj. nie dokonywał ponownego badania i oceny ofert. Zgodnie z twierdzeniem Zamawiającego, jego intencją nie było również uwzględnienie protestu w całości....

KIO 996/08

07.10.2008 wyrok
oddalone
PPUP Poczta Polska
Meritum

Zamawiający w pkt 2 pkt 1 SIWZ określił, iż przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usługi doręczania paczek, polegającej na pobraniu paczek z miejsca wskazanego przez Zamawiającego, przewóz paczek środkiem transportu Wykonawcy i skuteczne doręczenie zgodnie z adresami pomocniczymi oraz rozliczenie się z paczek nie doręczonych, a także rozliczenie się z zainkasowanych należności z tytułu pobranych kwot za doręczone paczki pocztowe po każdym zakończonym dniu pracy. Jednocześnie w ppkt...

KIO 1000/08

07.10.2008 wyrok
oddalone
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
Meritum

odwołania nie zasługują na uwzględnienie. Sygn. akt KIO/UZP 1000/08 Podczas rozprawy Zamawiający oświadczył, iż nie dokonywał żadnych czynności związanych z uwzględnieniem protestu – tj. nie dokonywał ponownego badania i oceny ofert. Zgodnie z twierdzeniem Zamawiającego, jego intencją nie było również uwzględnienie protestu w całości....

KIO 1049/08

07.10.2008 wyrok
uwzględnione
PPUP Poczta Polska
Meritum

Zamawiający w pkt 2 pkt 1 SIWZ określił, iż przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usługi doręczania paczek, polegającej na pobraniu paczek z miejsca wskazanego przez Zamawiającego, przewóz paczek środkiem transportu Wykonawcy i skuteczne doręczenie zgodnie z adresami pomocniczymi oraz rozliczenie się z paczek nie doręczonych, a także rozliczenie się z zainkasowanych należności z tytułu pobranych kwot za doręczone paczki pocztowe po każdym zakończonym dniu pracy. Jednocześnie w ppkt...

KIO 1011/08

07.10.2008 wyrok
oddalone
Gmina Moszczenica
Meritum

Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Na wstępie skład orzekający Izby stwierdził, że Odwołujący jako podmiot, który przystąpił skutecznie do postępowania protestacyjnego dotyczącego odrzucenia jego oferty, jest uprawniony do samodzielnego złożenia odwołania od rozstrzygnięcia protestu, które narusza jego interes prawny w rozumieniu przepisu art. 179 ust. 1 ustawy. Skład orzekający ustalił następujący stan faktyczny: W postępowaniu złożono 3 oferty : 1....

KIO 1000/08|KIO 1026/08

07.10.2008 wyrok
oddalone
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
Meritum

odwołania nie zasługują na uwzględnienie. Sygn. akt KIO/UZP 1000/08 Podczas rozprawy Zamawiający oświadczył, iż nie dokonywał żadnych czynności związanych z uwzględnieniem protestu – tj. nie dokonywał ponownego badania i oceny ofert. Zgodnie z twierdzeniem Zamawiającego, jego intencją nie było również uwzględnienie protestu w całości....

KIO 996/08|KIO 1049/08

07.10.2008 wyrok
uwzględnione
PPUP Poczta Polska
Meritum

Zamawiający w pkt 2 pkt 1 SIWZ określił, iż przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usługi doręczania paczek, polegającej na pobraniu paczek z miejsca wskazanego przez Zamawiającego, przewóz paczek środkiem transportu Wykonawcy i skuteczne doręczenie zgodnie z adresami pomocniczymi oraz rozliczenie się z paczek nie doręczonych, a także rozliczenie się z zainkasowanych należności z tytułu pobranych kwot za doręczone paczki pocztowe po każdym zakończonym dniu pracy. Jednocześnie w ppkt...

XXIII GA 446/08

07.10.2008 wyrok
oddalone
Tramwaje Warszawskie spółka z o.o.
Meritum

Spółka Akcyjna ELEKTROPROJEKKT Oddział w Łodzi wniosła protest od decyzji o wyborze Centralnego Biura Projektowo- Badawczego Budownictwa Kolejowego KOLPROJEKT spółki z o. o. jako wykonawcy zamówienia publicznego w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego. Protest został oddalony w całości. Wobec tego ELEKTROPROJEKT SA wniosła odwołanie do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Wyrokiem z dnia 3 lipca 2008 r. Krajowa Izba odwoławcza oddaliła odwołanie....