Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 1534/08

20.01.2009 wyrok
oddalone
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
Meritum

Oferta Odwołującego została uznana za najkorzystniejszą w dniu 15.10.2008 r. Następnie w wyniku postępowania protestacyjnego oraz w wyniku podjęcia przez Zamawiającego czynności związanych z weryfikacją poprawności przebiegu postępowania poprzez uchylenie czynności wyboru oferty najkorzystniejszej pismem z dnia 12 grudnia 2008 r....

KIO 1519/08

20.01.2009 wyrok
uwzględnione
Gmina Raszyn
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na: „Wykonanie projektów budowlano - wykonawczych sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przykanalikami w miejscowościach położonych na terenie Gminy Raszyn”, którego dotyczą odwołania wniesione przez Konsorcjum SAFAGE S.A. (lider Konsorcjum) i Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MT z siedzibą dla lidera Konsorcjum w Nanterre we Francji (dalej: „SAFAGE” lub „Odwołujący”), zostało wszczęte w trybie przetargu nieograniczonego, poprzez publikację ogłoszenia...

KIO 1528/08

20.01.2009 wyrok
oddalone
Gospodarstwo Pomocnicze przy Tatrzańskim Parku Narodowym
Meritum

Odwołując się od braku rozstrzygnięcia protestu z dnia 8 grudnia 2008 r. w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na najem i obsługę kabin WC na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego w terminie od 19.01.2009 do 03.01.2010 roku wykonawca - DIXI Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, zwany dalej Odwołującym, zarzucił Zamawiającemu – Gospodarstwu Pomocniczemu przy Tatrzańskim Parku Narodowym z siedzibą w Zakopanem naruszenie przepisów art. 7 ust. 1, art. 14....